Підписано угоду про співпрацю з Вінницьким державним педагогічним університетом  імені Михайла Коцюбинського

28-29 червня 2023 року делегація Українського державного університету імені Михайла Драгоманова на чолі з ректором академіком Віктором АНДРУЩЕНКОМ завітала з робочим візитом до Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Представником Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики став керівник підрозділу Сергій РУСАКОВ. Під час роботи було домовлено про проведення спільної наукової конференції та відбувся обмін досвідом у сфері студентського самоврядування. 

 

Офіційну програму перебування делегації Драгомановського університету було розпочато з площі Перемоги, де викладачі та студенти вшанували пам’ять загиблих внаслідок терористичного ракетного удару по центру міста. Колективи двох університетів поклали квіти на місце трагедії та хвилиною мовчання віддали шану вбитим мешканцям міста 14 липня 2022 р. 

 

347555409 756228199698259 7131960338363609572 n

 

В рамках робочого візиту представники Драгомановського університету взяли участь у Вченій раді Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, де відбулось урочисте підписання угоди про співпрацю. Ректорка ВДПУ імені Михайла Коцюбинського Наталія Лазаренко зазначила, що підписання угоди допоможе посилити підготовку здобувачів освіти обох ЗВО, створити належні умови для академічної мобільності і, головне, посилити спільні наукові дослідження між викладачами. 

 

Угода

 

Під час робочої поїздки директор Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики  Сергій РУСАКОВ спільно з директором Навчально-наукового інституту управління та адміністрування Драгомановського університету Віталієм СТАШУКОМ взяв участь у низці зустрічей з колегами. Зокрема, відбулось спілкування з викладачами Факультету права, публічного управління та адміністрування під керівництвом кандидата наук з державного управління, доцента Олександра ЯРЕМЕНКА. Було домовлено про проведення спільної наукової конференції, де буде представлено напрям менеджмент культури та культурної політики. 

 

IMG 7678 min

 

Також під час робочої поїздки було приділено увагу питанню студентського самоврядування, що є важливою частиною університетської культури. Тому було організовано зустріч студентів-лідерів ВДПУ імені Михайла Коцюбинського зі студентами Драгомановського університету на чолі з головою Студентського парламенту УДУ імені Михайла Драгоманова Дарією ЖУКОВОЮ. Також було обговорено перспективи студентської співпраці завдяки Центру гуманітарної та молодіжної політики нашого університету на чолі з доцентом Тамілою НОВІЦЬКОЮ. Окремо керівник нашого навчального підрозділу розповів  історію та плани розвитку органів студентського самоврядування Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики. 

 

IMG 7713

 

Проведення таких робочих візитів та презентація напрацювань викладачами та керівниками навчальних підрозділів є важливою частиною побудови сучасної академічної екосистеми, а також сприяє формуванню нових планів. Дякуємо ректору Українського державного університету імені Михайла Драгоманова академіку Віктору АНДРУЩЕНКО за постійну підтримку викладачів та студентів та стратегічне бачення розвитку нашого університету, а також висловлюємо слова вдячності колективу Вінницького державного педагогічного університету імені  Михайла Коцюбинського на чолі з професором Наталією ЛАЗАРЕНКО за гостинність та відкритість до співпраці. 

 

Спільне фото ВДПУ УДУ