Консультаційний центр для абітурієнтів

Шановні абітурієнти! Раді повідомити про можливість отримати детальну інформацію щодо особливостей цьогорічного вступу на бакалаврат на спеціальності 033 Філософія та 034 Культурологія. Ми любимо спілкування, тому залюбки відповімо на всі ваші запитання в будні в робочий час. Наш консультаційний центр завжди готовий надати вам необхідну підтримку і допомогу на всіх етапах вступного процесу. Також запрошуємо взяти участь у додаткових активностях (мотиваційні онлайн-зустрічі, креативна екскурсія), які допоможуть зробити вдалий вибір майбутньої професії та краще познайомитись з викладачами та студентським життям. 

 

1

 

2

 

З метою допомогти вам прийняти правильне рішення щодо майбутньої освіти, ми запрошуємо взяти участь у мотиваційних онлайн-зустрічах з провідними викладачами, які відбудуться 27-го липня 2023 року. Ці заходи стануть прекрасною можливістю ознайомитися з навчальним планом, познайомитися зі студентським активом та отримати вичерпні відповіді на всі ваші запитання.

 

Під час зустрічей ви матимете змогу поспілкуватися з нашими досвідченими викладачами, які поділяться своїми знаннями, досвідом та стануть вашими наставниками на шляху до вищої освіти у сфері філософії або культурології. Вони розкажуть про особливості навчання у нашому університеті, а також про можливості, які відкриваються перед випускниками цих спеціальностей.

 

Ми рекомендуємо вам слідкувати за анонсами нашого університету на офіційному сайті та в соціальних мережах, щоб не пропустити дату та час цих мотиваційних онлайн-зустрічей. Будьте впевнені, що після цих заходів ви матимете більше уявлення про навчальний процес, вимоги до вступу та перспективи, які вас чекають. Крім того, ми готуємо креативну екскурсію нашим університетом, яка розкриє таємниці нашого університету 31 липня 2023 р. 

 

 

Навчально-науковий інститут філософії та освітньої політики також здійснює набір на навчання на другому рівні освіти (магістратура) з таких програм: 

ОНП «Теоретична та практична філософія» (033 Філософія)

ОПП «Цифрові трансформації у сфері культури» (034 Культурологія)

ОПП «Релігія та суспільні процеси» (031 Релігієзнавство) 

ОПП «Освітня політика» (011 Освітні педагогічні науки)

 

🌐  Сайт для абітурієнтів: https://www.vstup.nnifop.udu.edu.ua/

Більше про події нашого інституту у соцмережах FacebookTelegram, InstagramYouTube