Звітно-виборча Конференція студентів

Шановні студенти та студентки!

Інформуємо Вас, що 30 січня 2023 року об 11 годині відбудеться звітно-виборча Конференція студентів Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики. Конференція проходитиме дистанційно за посиланням: https://meet.google.com/nqc-roxn-gpo

Порядок денний:

1. Звіт голови студентського профбюро Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики.

2. Висування представників зі складу студенів на Конференцію студентів Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

3. Висування представників зі складу студенів до органів громадського самоврядування Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики.

4. Висування представників зі складу студенів на вибори ректора Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

5. Висування студентів до трудового колективу Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики.

6. Різне.