Засідання Вченої ради інституту у січні

31 січня о 12 год відбудеться засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені М.П. Драгоманова.

Порядок денний:

1. Про План розвитку ННТ ФОП на ІІ півріччя 2022-2023 н.р. (доп. доц. Русаков С.С).

2. Про результати  заліково-екзаменаційної сесії 2022-2023 н.р. ННІ ФОП. (доп. ст.викл. Василенко В.С.).

3. Про підготовку ННІ ФОП до ІІ півріччя 2022-2023н.р.: формування розкладу денної форми навчання, проектів наказів з практики денної та заочної форм навчання. (доп. ст викл. Василенко В.С.).

4. Про підвищення ефективності інформування, комунікації та оптимізації навчального процесу ННІ ФОП: корпоративні скриньки для студентів та професорсько-викладацького складу ННІ ФОП. (доп. доц. Русаков С.С., викл. Ворожейкін Є.П.).

5. Про формування системи комунікацій у навчально-виховному процесі між студентами та викладачами ННІ ФОП. (доп. доц. Скрипнікова С.В.).

6. Різне.

Вчений секретар Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики: кандидат педагогічних наук, доцент Процька Світлана Миколаївна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.