Випуск 2022

18 січня відбувся урочистий захід з нагоди випуску магістрів Історико-філософського факультету.

У заході взяли участь випускники, викладачі, батьки та рідні. З вітальним словом виступив декан факульетету професор Володимир Савельєв, заступниця декана з наукової роботи професор Тетяна Мелещенко, завідувач кафедри соціальної філософії, філософії освіти та освітньої політики Віктор Вашкевич.

Тетяна Мелещенко поділилась враженнями від заходу на своїй сторінці у соціальній мережі, де зазначила, що "побажала випускникам реалізації в усіх сферах: економічній - щоб завжди були ресурси для комфортно життя і розвитку; особистісній - щоб був рух і розвиток і самовдосконалення; професійній - щоб диплом і фахові компетентності були корисними і давали результат; соціальній та громадянській - щоб бути активними, відповідальними людьми, які творять сьогодення і в чиїх руках майбутнє. Ніколи не опускати рук!"