Вітаємо з іменною стипендією Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук

1 грудня 2022 року Верховна Ради України прийняла Постанову Верховної Ради України «Про призначення у 2022 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук», якою пропонується за результатами проведеного конкурсу присудити у 2022 році 30 іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук. Зокрема стипендію призначено  Терепищому Сергію Олександровичу - доктору філософських наук, професору кафедри Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова МОН України на виконання наукової (науково-технічної) роботи: "Медіаграмотність та соціальна відповідальність освітян в умовах інформаційної війни".

Мета роботи - розробка теоретико-методологічного та практичного інструментарію формування медіаграмотності дорослого населення в умовах інформаційної війни.

Black And Gold Modern Best Employee Instagram Post

Довідково: До Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій надійшло на конкурс на Стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук на 2022 рік 97 робіт претендентів. Конкурс склав 3,2 претендента на одну стипендію. Розподіл подань: від Міністерства освіти і науки України – 76 подань, від Національної академії наук України – 18 подань, від Національної академії аграрних наук України – 2 подання, від Національної академії правових наук України – 1 подання. Список претендентів на призначення Стипендій був розміщений на сайті Комітету та опублікований в газеті «Голос України» 17 вересня 2021 року.

Реалізація Постанови сприятиме здійсненню адресної підтримки молодих учених України - докторів наук, створенню додаткових можливостей і стимулів для проведення ними фундаментальних і прикладних наукових досліджень з пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки, підвищенню престижу наукового працівника, доктора наук та його ролі у суспільстві.

Детальніше: Постанова ВРУ: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2791-20#Text

Приєднуйтесь до нас у соцмережах  FacebookTelegram та Instagram.