Відбулась творча зустріч зі студентами

2 лютого 2023 р. на запрошення кафедри педагогіки Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова у форматі онлайн відбулась творча зустріч з письменницею, журналісткою, доцентом кафедри філософської антропології, філософії культури та культурології Світланою Соболєвською.

На зустріч були запрошені студенти обох кафедр, а також студенти з факультетів спеціальної та інклюзивної освіти; іноземної філології; математики, інформатики та фізики. Присутні дізнались про особливості роботи письменника у сфері дитячої літератури і перекладів, а також про творчу діяльність мисткині. Таким чином молодь долучилась до цікавої і важливої інформації про культурні процеси у сучасному літературному середовищі і можливості розвитку власної творчості.

Під час зустрічі Світлана Соболевська наголосила, що важливо розвивати свої творчі здібності з дитинства. Крім того, зустріч відбулась у форматі творчого спілкування, тому на прикладі власного шляху спікерки, студенти дізнались про відчуття творчості та самореалізацію у сучасному світі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах  FacebookTelegram та Instagram.