Викладачі кафедри філософської антропології, філософії культури та культурології взяли участь у круглому столі Харківської державної академії культури "Методологічні універсалії культурологічних досліджень".

Обговорили доповідь Панкова Георгія Дмитровича, доктора філософських наук, професора ХДАК "Універсалії як чинник узгодження між соціологізаторським та персоналістичним спрямуваннями культурологічних досліджень". Соболєвська Світлана Олександрівна, кандидатка культурології, доцент УДУ ім. М. Драгоманова виступила з доповіддю про методологічні засади дослідження культуротворчої функції аматорського театру. Пашинська Агнесса Валеріївна, кандидатка філософських наук, викладачка УДУ ім. М. Драгоманова розповіла про особливості київських культурологічних шкіл. Відбулася цікава дискусія.