Ознайомлення культурологів з сучасним мистецтвом

22 лютого 2023 року студенти-культурологи разом з викладачами профільної кафедри відвідали виставку “Об’єднані” у PinchukArtСentre. Виставка обумовлена Премією PinchukArtCentre Prize 2022 в якій було представлено 18 номінантів та номінанток 7-ої Премії PinchukArtCentre – загальнонаціональної премії в галузі сучасного мистецтва для українських художниць та художників. 

 

photo 2023 03 02 14.11.58

 

Доктор філософських наук, професорка Мєднікова Галина Сергіївна провела екскурсію для студентів перших курсів бакалаврату та магістратури. До заходу також долучилась кандидат історичних наук, доцентка кафедри Гурова Інна Володимирівна.  Присутні розглянули сучасне мистецтво в контексті новітніх технологій та ознайомились з різноманітними техніками виконання робіт. Також екскурсанти дізналися нові імена серед молодих сучасних митців України та провели обговорення-дискусію, адже аналіз творів мистецтва є важливим професійним вмінням культурологів. 

 

photo 2023 03 02 14.11.45

 

Після екскурсії, всі присутні взяли участь у голосуванні Премії PinchukArtСentre Prize2022.

 

IMG 1070 2

🎥 Відеоогляд цієї екскурсії можна переглянути в  Instagram нашого Інституту

 

Логвіненко Катерина, магістрантка 1 року навчання:

Хочу подякувати викладачам за таку чудову ініціативу. В часи дистанційного навчання, дуже цінно було долучитися до цієї зустрічі та отримати більш практичний досвід наживо, і відволіктися від екранів смартфонів та комп’ютерів. Тим паче відвідавши виставку “Об’єднані” я дізналася про багатьох молодих сучасних художників та художниць і долучилася до пізнавальних обговорень робіт митців. 

 

Приєднуйтесь до нас у соцмережах  FacebookTelegram та Instagram.