Культурологи взяли участь у науково-практичній конференції "Трансформаційні процеси соціальної культури в Україні"

23-24 березня 2023 року відбулась всеукраїнська науково-практична конференція "Трансформаційні процеси соціальної культури в Україні", яку було організовано Кафедрою івент-менеджменту та індустрії дозвілля КНУКіМ. Український державний університет імені Михайла Драгоманова був одинм з співорганізаторів конференції.

Знімок екрана 2023 03 24 о 14.20.27 1

На пленарному засіданні та тематичних секціях наукової конференції з доповідями виступили викладачі кафедри філософської антропології, філософії культури та культурології Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова:

- кандидат філософських наук, доцент Русаков Сергій Сергійович презентував актуальну доповідь на тему "Наукова культурологічна періодика як інструмент культурної дипломатії"

- кандидат філософських наук, асистент Ворожейкін Євген Петрович розповів про "Звуковий ландшафт як об’єкт культурологічних досліджень"

- кандидат історичних наук, доцент Гурова Інна Володимирівна виступила з фаховою доповіддю "Популярна культура як нове смислотворення"

- кандидат культурології, доцент Соболєвська Світлана Олександрівна представила доповідь про "Особливості використання ляльки-метафори у культурних практиках"

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook та Instagram.