Конференції

ХІ Всеукраїнські драгоманівські читання молодих істориків «Україна в європейській та світовій історії: сучасний науковий і освітній дискурс» (17 березня 2021 р.)

Кафедра джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін і Студентське наукове товариство історичного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова проводять ХІ Всеукраїнські драгоманівські читання молодих істориків «Україна в європейській та світовій історії: сучасний науковий і освітній дискурс». Дата проведення конференції – 17 березня 2021 р. 

 

Для роботи в секціях конференції запрошуються студенти, аспіранти, молоді науковці закладів вищої освіти та академічних наукових установ. Програмою роботи конференції передбачені виступи провідних вчених Інституту історії України НАН України, фахівців з проблем археології, давньої, середньовічної, нової та новітньої історії України та країн світу, істориків-методистів, знавців драгоманівської тематики.

Пропонуємо взяти участь у роботі наступних секцій:

- археологія, історія стародавнього світу;
- медієвістика, ранній модерний час;
- історія України та всесвітня історія ХІХ – початку ХХ ст.;
- Україна і світ у першій половині ХХ ст.;
- актуальні проблеми історії Другої світової війни та повоєнного часу;
- історія постіндустріального суспільства (др. пол. ХХ – поч. ХХІ ст.);
- історіографія, джерелознавство та спеціальні галузі історичної науки, музеєзнавство;
- історіософія та історія філософії;
- історія освіти, методика навчання історії та суспільних дисциплін;

 

Конференція проводиться дистанційно, в режимі пленарного та секційних засідань. Початок реєстрації учасників конференції 17 березня 2022 р. з 9.00. Початок роботи пленарного засідання конференції 17 березня 2022 р. о 10.00, а секційних засідань о 14.00. Вхід для реєстрації та участі в конференції за посиланням.

 

Для участі в роботі конференції необхідно до 15 лютого 2022 р. надіслати електронною поштою заявку (форма додається), а до 1 березня 2022 р. тези виступу чи повідомлення обсягом до 5 сторінок (в електронному форматі Microsoft Word) у формі наукової статті, оформленої згідно вимог (додаються). Тези доповідей та повідомлень учасників конференції планується опублікувати в збірнику «Драгоманівські історичні студії» до початку її роботи. Кращі матеріали будуть відібрані для публікації у всеукраїнському науковому історичному журналі «Світ Кліо».

 

Тези студентів та аспірантів приймаються відредагованими та вичитаними науковими керівниками. Оргкомітет залишає за собою право відбору матеріалів для публікації, їх редагування або скорочення. Неякісні чи компілятивні тексти, матеріали, що не містять елементів наукової новизни публікуватися не будуть.

 

Адреса Організаційного комітету:

03037, м. Київ-37, вул. Освіти 6, кімн. 40 (кафедра джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін історичного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова). Контактні телефони: (044) 245-41-66, (063) 629-91-96, Харитонова Анастасія Сергіївна – технічний секретар Оргкомітету.

 

Заявки, тези та довідки можна надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Вимоги та правила до оформлення тез наукових доповідей для публікації додаються.
У разі продовження карантинних заходів конференцію буде проведено в online режимі.

 

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ І ПОВІДОМЛЕНЬ

ФОРМА ЗАЯВКИ

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ПУБЛІКАЦІЇ У ЗБІРНИКУ НАУКОВИХ ПРАЦЬ «ДРАГОМАНІВСЬКІ ІСТОРИЧНІ СТУДІЇ»

taemnitsi culturnih labirintiv