Вибіркові дисципліни для бакалаврів

Силабуси дисципліни до загального каталогу університету для всіх спеціальностей:

Історія релігії (професор Ю.П. Чорноморець, доцент Г.А. Целковський; старший викладач В.С. Василенко)

- Культура Америки (канди. і. наук, доцент Гурова І.В.)

Культура і релігія (доцент, к.філос.н. Г.А. Целковський)

Культурна та соціальна антропологія (канд. філос. наук, асистент Ворожейкін Є.П.)

- Культурологія (канд. філос. наук, доцент Русаков С.С.)

- Культурологія моди (канд. філос. наук, доцент Русаков С.С.)

- Масова та популярна культура (канд. філос. наук, доцент Русаков С.С.)

Мистецтво новітніх технологій (канд. філос. наук, асистент Ворожейкін Є.П.)

Мистецтво театру ляльок (канд. культ., доцент Соболевська С.С.)

Міфологія і культура (старший викладач, к.філос.н. Г.А. Целковський)

Соціологія релігії (ст.викл., к.філос.н. Г.А. Целковський)

Сучасне мистецтво: тенденції та художні стратегії (канд. філос. наук, доцент Русаков С.С.)

Релігієзнавство (старший викладач В.С. Василенко)

Релігія і громадянське суспільство (старший викладач В.С. Василенко)

- Релігія і політика (доцент, к.філос.н. Г.А. Целковський; старший викладач В.С. Василенко)

Теорія і практика гри у культурі (канд. культ., доцент Соболевська С.С.)

Visual Anthropology (канд. філос. наук, асистент Ворожейкін Є.П.)

Силабуси дисциплін спеціальності:

016 – Спеціальна освіта:

- Українська культура (канд. культ., доцент Соболевська С.С.)

014 – Середня освіта, 035 – Філологія (Мова і література)

Українська культура (канд. культ. Соболевська С.С.)

014.04 Середня освіта (Математика); 111 Математика;014.09 Середня освіта (Інформатика); 121 Інженерія програмного забезпечення; 122 Комп'ютерні науки 126 Інформаційні системи та технології; 014.08 Середня освіта (Фізика)

ЗП03

- Українська культура (канд. культ., доцент Соболевська С.С.)

014.04 Середня освіта (Математика); 111 Математика; 014.09 Середня освіта (Інформатика); 121 Інженерія програмного забезпечення; 122 Комп'ютерні науки 126 Інформаційні системи та технології; 014.08 Середня освіта (Фізика)

- Українська культура (канд. культ., доцент Соболевська С.С.)

Силабуси дисципліни до інституського каталогу:

- Дисциплінарне релігієзнавство (професори В.Д. Бондаренко, Ю.П. Чорноморець; доцент Г.А. Целковський; старші викладачі Т.М. Висоцька, В.С. Василенко)

- Місто як предмет наукового пізнання (професори В.Д. Бондаренко, Ю.П. Чорноморець; доцент Г.А. Целковський; старші викладачі Т.М. Висоцька, В.С. Василенко)

- Соціальна та культурна антропологія (професори В.Д. Бондаренко, Ю.П. Чорноморець; доцент Г.А. Целковський; старші викладачі Т.М. Висоцька,

В.С. Василенко)

- Філософія релігії (професори В.Д. Бондаренко, Ю.П. Чорноморець; доцент Г.А. Целковський; старші викладачі Т.М. Висоцька, В.С. Василенко)