Сергій САВЧЕНКО навчався на спеціальності "Релігієзнавство", цікавився культурологією та філософією, очолював студентську раду. Нині - популярний екскурсовод, києвознавець та ведучий рубрики "Постаті" на телеканалі 1+1.

 

 

Антон ДРОБОВИЧ, випускник спеціальності "Філософія". У 2013-2016 роках працював помічником генерального директора, а потім керівником Служби стратегії музейного планування та розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал», у 2016 році - радник Міністра освіти і науки України, з 2019 року - голова Українського інституту національної пам'яті.  

 

 

 

Ольга ГОНЧАР навчалась на спеціальності "Культурологія". Наразі є директоркою Меморіального музею тоталітарних режимів "Територія Терору"у Львові. У щирому виступі Ольга розповідає про те як університетський досвід допоміг у професійній самореалізації. 

 

 

 

 

Олена СИДОРЕНКО навчалась на спеціальності "Культурологія". Була старостою групи, активно розвивала студентське самоврядування. Досвід роботи:  2014-2022 - Музей історії міста Києва (почала працювати на посаді фахівця PR, потім працювала на посаді провідного наукового співробітника відділу науково-виставкової роботи, маркетингу та організації заходів),  2022-нині - Музей видатних діячів української культури (завідувач відділу науково-виставкової, освітньої роботи, організації заходів та маркетингу)

 

 

🌐  Сайт для абітурієнтів: https://www.vstup.nnifop.udu.edu.ua/

Приєднуйтесь до нас у соцмережах FacebookTelegram, InstagramYouTube