Відбулась Вчена рада інституту у січні
24 січня 2024 року відбулась Вчена рада Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики, де проводився розгляд низки звітів за осінній семестр та обговорення планів на весняний семестр. Питання, які обговорювались на заході стали можливими завдяки послідовній роботі дирекції, кафедр, студентського самоврядування та навчально-допоміжного персоналу. Засідання Вченої ради відбулось у змішаному форматі та сприяло згуртуванню всіх структурних підрозділів інституту.
Виступ доктора філософських наук, професора Сергія Олександровича Терепищого про стан реалізації міжнародних проєктів кафедри соціальної філософії, філософії освіти та освітньої політики
Заступниця директора з навчально-методичної роботи Вікторія Станіславівна Василенко зазначила присутнім результати практики за осінній семестр 2023/2024 навчального року. Під час обговорення звіту про практику, члени Вченої ради конкретизували місця проведення практик для різних спеціальностей та визначили їхню перспективність для подальшої професійної самореалізації студентів. Також було затверджено звіти голів ЕК другого освітнього ступеня (магістр) денної та заочної форми навчання 011 ОПП "Освітня політика" та 033 ОПП "Філософія.
Вчена рада інституту було організовано у змішаному форматі, адже в середу, 24-го січня, повітряна тривога тривала 2 год 16 секунд. Тому не всі члени Вченої ради мали можливість потрапити до гуманітарного корпуса. Попри всі виклики, засідання Вченої ради відбулось після сигналу "Відбій повітряної тривоги". Викладачі, студенти та навчально-допоміжний персонал зміг обговорити важливі питання.
Робота членів Вченої ради Навчально-наукового інституту — це копітка робота, орієнтована на постійне вдосконалення навчально-виховного процесу та забезпечення високих стандартів якості освіти.
Одним з питань, які стали предметом розгляду Вченої ради, є підготовка до весняного семестру 2023/2024 навчального року. Директор інституту Сергій Сергійович Русаков озвучив два стратегічні пріоритети: безпека та якість. Члени Вченої ради проголосували за продовження змішаного формату навчання, де бакалаврат денної форми навчання буде здійснюватися у форматі аудиторних занять, а бакалаврат заочної форми навчання та магістранти всіх форм навчання продовжать навчання дистанційно. Важливим аспектом є оновлення силабусів та їх оприлюднення на офіційному сайті інституту. Наголошено про неухильне дотримання правил безпеки всіма учасниками освітнього процесу. На основі рішення Вченої ради буде підготовлено відповідне розпорядження про організацію освітнього процесу у весняному семестрі цього навчального року.
Участь здобувачів освіти у Вченій раді допомагає ефективній комунікації між всіма учасниками освітнього процесу. На фото: студентка II курсу спеціальності "Філософія", голова студентського профбюро Софія Глушкова.
Заступник директор з роботи зі студентами Андрій Анатолійович Складан представив членам Вченої ради інституту подання від Студентського парламенту ННІ ФОП про рекомендацію студентки IV курсу спеціальності "Культурологія" Анастасії Скороход на іменну академічну стипендію Президента України.
Відбулось вручення Подяки Національної академії наук України завідувачу кафедри богослов'я та релігієзнавства, члену-кореспонденту Національної академії педагогічних наук, професору Віктору Дмитровичу Бондаренку.
На Вченій раді інституту було презентовано EcoFlow, який зберігатиметься в кабінеті-музеї Григорія Волинки. Пристрій передано отримано завдяки фінансової підтримки фонду ALIPH foundation та реалізованого проєкту командою Museum for change . В разі блекауту студенти, викладачі, гості кабінету-музею зможуть організувати безперервне живлення гаджетів (смартфони, ноутбуки), продовження наукової та освітньої діяльності в стінах Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.
Також на заході відбулось передання нових книжок для бібліотеки музею-аудиторії імені Григорія Волинки, які були подаровані у січні видавництвом "Університетська книга" та випускниками спеціальності "Освітня політика"
Більше про події нашого інституту у соцмережах