Круглий стіл «Функціонування українських фахових наукових журналів із культурології, культури та мистецтва в умовах війни»

28 березня 2023 року о 15:00 в Науковій бібліотеці Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбудеться круглий стіл «Функціонування українських фахових наукових журналів із культурології, культури та мистецтва в умовах війни», в рамках якого відбудеться:

• обговорення відповідальної ролі редакцій фахових видань та значення наукових журналів із культурології, культури та мистецтва як сучасного елемента культурної дипломатії;
  • обмін досвідом між представниками редакцій провідних фахових видань; напрацювання пропозицій щодо механізму державної підтримки та фінансування публікацій українських вчених у закордонних виданнях, включених до провідних міжнародних баз даних;
  • соціальна акція видавництва «Олді+» з метою поповнення бібліотечних фондів провідних ЗВО. Під час заходу відбудеться передання 20 книг «Імена України. 100 митців».

анонс круглого стола

Щоб більш детально дізнатися про круглий стіл, учасників та можливість взяти участь перейдіть за посиланням.