Новини

 

13-14 червня делегація Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики відвідала колег з провідних університетів Одеси. В рамках дводенної програми відбулись зустрічі з ректорами закладів вищої освіти для підписання договорів про співробітництво. Крім того, делегація провела зустрічі з директорами інститутів та завідувачами кафедр, під час яких було презентовано філософські та культурологічні доробки студентів і викладачів нашого інституту.

 

23-26 травня викладачі та студенти Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Драгомановського університету відвідали низку заходів  Волинського національного університету імені Лесі Українки, які були організовано до ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми розвитку українського та зарубіжного мистецтв: культурологічний, мистецтвознавчий, педагогічний аспекти». Вже другий рік поспіль ця конференція організовується УДУ імені Михайла Драгоманова спільно з Волинським національним університетом, що свідчить про міцні академічні зв'язки між нашими закладами вищої освіти. Викладачі та студенти мали можливість обмінятися досвідом та знаннями, представити свої наукові дослідження та ознайомитися з напрацюваннями колег. 

 

Як відбувається навчання у Навчально-науковому інституті філософії та освітньої політики? Публікуємо найбільш популярні запитання, які отримує приймальна комісія УДУ імені Михайла Драгоманова, а наші викладачі разом зі студентським самоврядуванням підготувати для вас відповіді.  Отже, якщо ви цікавитесь спеціальністю "Філософія", "Культурологія", "Релігієзнавство" та "Реклама та зв'язки з громадськістю", то цей гайд саме для вас. Зробимо ВСТУП 2024 зручним та цікавим! 

Сьогодні, 6 червня, ми відзначаємо День журналіста – професійне свято тих, хто майстерно володіє словом, перетворюючи його на потужний інструмент впливу та змін. Це особливий день для всіх, хто пише, працює у креативній індустрії та втілює важливі ідеї у життя. У сучасному світі, де кожне слово може стати вірусним, журналісти та фахівці зі спеціальності «Реклама та зв'язки з громадськістю» (061 Журналістика) знаходяться на передовій інформаційного фронту. Вони формують суспільну думку, впливають на майбутнє та надихають на зміни.

 

29 травня 2024 року відбулось засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, де професорсько-викладацький склад та здобувачі освіти заслухали важливі організаційні питання. Наскрізною темою засідання стала доповідь професора Віктора Бондаренка про результати підготовки до акредитації третього освітнього рівня спеціальності «Релігієзнавство» та рекомендація до затвердження освітньо-професійної програми 061 «Реклама та зв'язки з громадськістю» ОР «Бакалавр».

 

Вітаємо Колодій Роксолану В’ячеславівну, студентку І курсу спеціальності "Культурологія" освітнього рівня "Магістр" (Освітньо-професійна програма: Цифрові трансформації у сфері культури) Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова та її наукового керівника – доцента Блинову Ірину Анатоліївну з перемогою в І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт іноземною мовою за професійним спрямуванням з гуманітарних наук нефілологічного профілю.

 

 

22 травня 2024 року Державний комплексний екзамен складали магістранти-культурологи Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Вітаємо з гідним представленням компетенцій, здобутих протягом навчання на ОНП "Цифрові трансформації у сфері культури".

 

Щорічно, у третю суботу травня, відзначається професійне свято працівників наукової сфери України - День науки. Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ…» згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року № 145/97. Серед наукових установ, які відзначають своє професійне свято, не є виключенням Мала академія наук, яка плекає науковий світогляд школярів та школярок, залучаючи їх до різноманітних проєктів в різних галузях наукового знання.

22 травня директор Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова Сергій Русаков, керівник секції «Філософія. Культурологія» Київської Малої академії наук, взяв участь у заході "Науковий променад" у Ліцеї № 13 Святошинського району м. Києва. 

 

 

22 травня відбулось пленарне засідання звітно-наукової конференції викладачів та аспірантів Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики УДУ імені Михайла Драгоманова  «Єдність навчання і наукових досліджень - головний принцип університету». Захід традиційно відбувається в рамках державного відзначення Дня науки та завдяки підтримці ректора університету академіка Віктора Андрущенка. Кожен навчальний рік цей науковий захід стає центральною подією наукового життя Драгомановського колективу, адже це дає змогу науковцям, викладачам та аспірантам, поділитись своїми науковими здобутками, провести плідні дискусії та поспілкуватись в невимушеній теплій, партнерській атмосфері.

Сторінка 1 із 6