Новини

 

 

Вітаємо Анастасію Скороход, голову Студентського парламенту, студентку IV курсу спеціальності 034 Культурологія Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова з призначенням академічної стипендії Президента України на ІІ семестр 2023/2024 навчального року!

 

Стипендію призначено відповідно до Указу Президента України від 09 червня 1994 р.№ 290/94 «Про заходи щодо державної підтримки освіти в Україні» (із змінами), пункту 3 Положення про порядок призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1994 р. № 744 (із змінами), та на підставі пропозицій закладів вищої освіти  та відповідно до  Наказу Міністерства освіти і науки України «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти  на ІІ семестр 2023/2024 навчального року» № 316 від 13.03.2024 р.

 

Запрошуємо на МОЛОДІЖНИЙ ФІЛОСОФСЬКИЙ ФОРУМ з нагоди 19-річчя Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. За підтримки Українсько-данського молодіжного дому ми зустрінемось 11 квітня о 15 год зі студентами, викладачами та випускниками в сучасному просторі в центрі Києва. Філософи, культурологи, релігієзнавці, фахівці у сфері освіти! Запрошуємо розповісти про свій досвід самореалізації!

Спільнота, де розкривається глибина думок, простір, де відбувається зустріч ідей, thinking tank, де відчувається пульс сучасності. Вітаємо студентів, викладачів та випускників, які відзначають 19 років від моменту заснування!  5 квітня 2005 року наказом ректора було засновано філософський інститут у сучасному Драгомановському університеті.

Раді запросити вас взяти участь у щорічній звітно-науковій конференції студентів та аспірантів Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, яка відбудеться під гаслом "Освіта та наука: філософія, культурологія, релігієзнавство та освітня політика в контексті соціальних трансформацій – 2024". Серія наукових заходів в університеті відбудеться 8-11 квітня.

 

25 березня 2024 року Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М. Бойчука зазнала важких руйнувань через ворожу ракетну атаку. А вже через кілька днів понад  двох сотень людей зібрались на «Бойчуківську толоку» для допомоги навчальному закладу. До активістів долучились студентки Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики.  

26 березня 2024 року у стінах гуманітарного корпусу Українського державного університету імені Михайла Драгоманова студенти Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики провели презентацію студентської газети «CULT WAVES»

 

Редакторки газети, студентки І курсу спеціальності "Культурологія"  Дар'я Чуріна та Вероніка Марченко розповідали про історію створення видання, особливості організаційного процесу, ділились лайфхаками щодо роботи над темами та запрошували до активного фідбеку читачів.  

 

27 березня 2024 року відбулось засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики. Однією з ключових тем засідання стало обговорення наукових підходів до розвитку наукової діяльності інституту у весняному семестрі. Члени Вченої ради обговорили актуальні наукові напрями та дослідницькі проєкти, які вже були реалізовані колективом, а також заплановані на найближчий час. Також на засіданні було приділено особливу увагу організаційній роботі викладачів кафедри етики та естетики з молоддю Драгомановського університету.

 

Нині активно зростає значення міжнародного співробітництва та культурного обміну, тому Драгомановський університет відзначається високим рівнем досягнень у цій сфері. За період 2023-2024 роки, Навчально-науковий інститут філософії та освітньої політики активно взяв участь у різноманітних міжнародних ініціативах та проєктах, що спрямовані на поглиблення розуміння та співпрацю у сфері філософії, культурології, релігієзнавства та освітньої політики. Публікуємо огляд досягнень наших студентів та викладачів, які виявили високий рівень професійності та зробили значний внесок у розвиток філософської, культурологічної та релігієзнавчої освіти і науки.

22 березня 2024 р. дирекція Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики влаштувала зустріч зі студентами, які проживають у гуртожитку. Зустріч була спрямована на обговорення емоційного стану студентів у важкий період війни, а також на важливі питання, пов'язані зі структурою навчального процесу. Під час заходу обговорювали ситуацію в країні та виявили взаємопідтримку. 

Сторінка 1 із 3

taemnitsi culturnih labirintiv