День відкритих дверей 2022

Шановні абітурієнти! В сучасних умовах дуже складно робити вибір професії, обирати місце навчання, планувати майбутнє. Однак ми можемо або чекати мирного часу, або робити свою справу в тилу, а наша справа - це примножувати інтелект нації! Запрошуємо вас на навчання до Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова на актуальні та важливі спеціальності: історія і археологія, міжнародні відносини, менеджмент, філософія, культурологія, релігієзнавство, дизайн. А також анонсуємо багато додаткових можливостей.

Щоб дізнатися більше, доєднуйтеся до нас на день відкритих дверей 11.06.2022 о 11.00.

Google Meet joining info
Video call link: https://meet.google.com/ifp-myvh-xqr
Or dial: ‪(US) +1 781-514-9605‬ PIN: ‪503 143 758‬#

Ви отримаєте загальну інформацію та зможете продовжити зустріч з конкретними фахівцями спеціальності, яка вам імпонує.

Чекаємо на вас! Просимо ділитися інформацією з друзями!

Що День відкритих дверей Хто Історичний факультет НПУ імені М. П. Драгоманова Коли 24 квітня 2021 ЗАПРОШУЄМО копія