Нові горизонти співпраці: Драгомановський університет та Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка домовились про співпрацю заради підготовки майбутніх педагогів (відео)

Делегація Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, на чолі з ректором академіком Віктором Андрущенком, провели 25-26 травня 2023 р. робочий візит до Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка. Головною метою цієї події було підписання важливого договору про співпрацю між двома провідними закладами вищої освіти з метою посилення зв'язків у сфері підготовки педагогічних кадрів та створення потужного навчального середовища для студентів.

 981023AB E393 4CFB 9A90 B477129DD0A6

 

57334920 77CE 480C B06D F01924301A80 1 105 c

 

В рамках роботи делегації відбулась робоча зустріч керівника Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики доцента Сергія Русакова з деканом Факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтва НУ «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка, професоркою Світланою Стрілець.

 DEC989AA 6432 4B15 918F 88D6AFFB3112 1 105 c

 

Під час зустрічі було презентовано спеціальності "Філософія", "Культурологія", "Релігієзнавство" та "Освітня політика". Особливий інтерес колег з Чернігова викликав досвід Драгомановського університету щодо розвитку культурологічної освіти та науки. Водночас цікавим та перспективним стала презентована колегами з НУ «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності». Ця спеціальність привертає увагу, оскільки поєднує аспекти культурології та менеджменту, що відкриває нові можливості для спільної роботи та обміну досвідом.

 

Зустріч засвідчила відкритість до плідної співпраці та зміцнення зв'язків з Факультетом дошкільної, початкової освіти і мистецтва НУ «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка. Колектив Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики прагне до спільного розвитку нових методик навчання і виховання, спільних мистецьких заходів, внутрішньої академічної мобільності здобувачів освіти, стажування аспірантів та викладачів, а також участі в міжнародних наукових проєктах.