🏐Олімпійський тиждень спорту в університеті

12 вересня 2023 року в рамках Олімпійського тижня спорту в ігровому залі спортивного комплексу Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбувся захід, який об'єднав молодь в спортивно-масовому заході "Міжнародний день студентського спорту". З великою завзятістю до заходу долучились студенти спеціальностей "Філософія" та "Культурологія" Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики.

photo 2023 09 24 19.41.45

Спортивні студентські змагання – це не просто подія на календарі, а жива енергія, де кожен крок, кожна подолана відстань – виклик, на який студенти відповідають з прагненням до перемоги.Подія, організована Факультетом фізичного виховання та спорту, сприяла створенню мотиваційної атмосфери, яка спонукала студентів до пізнання і розвитку своїх можливостей. Спортивні змагання також сприяли поширенню ідей гуманізму, формуванню почуття патріотизму та залученню до волонтерського руху.

photo 2023 09 24 19.41.50

Команду Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики гідно представляли Білокобильський Богдан, Вовк Сніжана, Курбанова Пелагія, Москвич Іван, Сивоголовко Анна, Слюсар Марія, Солошенко Софія, Сущенко Костянтин, Тищенко Андрій та Чуріна Дар'я.

Курбанова Пелагія,

голова інформаційного сектору студентського парламенту

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах FacebookTelegram, InstagramYouTube