Відбулась серія зустрічей дирекції зі студентами бакалаврату

18-22 вересня відбулась серія зустрічей дирекції Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики зі здобувачами освіти першого (бакалаврського) рівня освіти. Ці зустрічі стали важливим кроком на початку навчального року для пояснення особливостей аудиторного формату навчання, дотримання правил безпеки, особливостей індивідуальної та самостійної роботи та ін.

IMG 8562

Протягом тижня відбувались зустрічі зі студентами різних курсів двох спеціальностей "Філософія" та "Культурологія". На цих заходах була відкрита та дружня атмосфера, де студенти мали можливість поспілкуватися безпосередньо з представниками дирекції.

IMG 8567

Головні моменти зустрічі включали обговорення питань успішності у навчанні, можливостей для активної участі в різноманітних івентах та заходах, які відбудуться протягом навчального року. Зосереджено увагу на принципах нарахування академічної та соціальної стипендії, а також особливості користування електронним розкладом.

IMG 8574

Однією з головних тем розмови була безпека. Представники дирекції доклали особливу увагу для наголошення важливості дотримання правил, нагадали розміщення найближчих укриттів та надавали рекомендації щодо збереження фізичного та психологічного здоров'я під час освітнього процесу.

IMG 8582

Крім того, студентам було нагадано про наявність важливих університетських ресурсів — Наукова бібліотека, спортивний комплекс, корпоративна електронна пошта та ін.

photo 2023 09 29 08.26.48

Серія зустрічей дирекції зі студентами стали успішним початком нового і цікавого етапу у студентському житті філософів та культурологів. Бажаємо студентам та студенткам незабутніх моментів та можливостей для розвитку та досягнення успіхів у навчанні та позанавчальних ініціативах.

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах FacebookTelegram, InstagramYouTube