Савельєв Володимир Леонідович

Saveliev

Савельєв Володимир Леонідович

google scholar        kak poluchit orcid id avtora 1 1

Посада:  Професор кафедри соціальної філософії, філософії освіти та освітньої політики, декан факультету менеджменту освіти та науки.

Науковий ступінь, вчене звання: Доктор історичних наук, професор.

Освіта: Закінчив Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г. Короленка.

Лауреат державної премії України в галузі освіти у номінації "Наукові досягнення в галузі освіти" за цикл наукових праць "Філософія освіти: пошук пріоритетів"(2013 р.), член двох спеціалізованих вчених рад НПУ імені М.П. Драгоманова з захисту дисертацій з політології, соціальної філософії та філософії освіти.

Викладає дисципліни: «Філософія освіти», «Вища освіта і Болонський процес».

Професійний і науковий інтерес: історія західної політичної думки, політична система сучасного суспільства, освітня політика в умовах глобалізації.

Публікації: Автор книг, різноманітних публікацій з політології, філософії освіти

Наявність виданого підручника, навчального посібника або монографії:

1. Андрущенко В.П.,  Вернидуб Р.М., Бобрицька В. І., Вашкевич В.М., Савельєв В.Л., Процька С.М. Освітня політика [навч. посіб. для самостійної роботи студентів другого (магістерського) рівня усіх спеціальностей НПУ імені М.П. Драгоманова / за заг. ред. акад. В.П. Андрущенка. Київ, Україна: НПУ імені М. П. Драгоманова, 2020. Вид-во: К.: ФОП Ямчинський О.В. 492 с.