Зустріч зі стейкхолдером кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності

Новий 2022/23 навчальний рік для студентів та викладачів кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності Історико-філософського факультету розпочав в рамках  співпраці зустрічі зі стейкхолдерами. 20 жовтня 2022 року відбулася зустріч зі засновником рекламної агенції «VLADPROMO та GMDgroup» Владиславом Шиманським. Під час зустрічі стейкхолдер презентував проєкти агенції «VLADPROMO та GMDgroup».

IMG 7872

Студенти мали можливість ознайомитись з алгоритм дій організації та запуску рекламної агенції:
- розробка рекламної стратегії та плану розвитку агенції;
- формування рекламного бюджету;
- засоби маркетингових комунікацій;
- інноваційні методи підбору персоналу;
- особливостей реалізації інструментів маркетингу в умовах воєнного стану.

Владислав із радістю поділився зі студентами власними кейсами та слушними порадами. Слухачі із зацікавленістю ставили запитання і брали активну участь у дискусії. Дякуємо Владиславу за корисну та продуктивну зустріч!

РА VLADpromo: vladpromo.com.ua
РА GMDgroup: GMDgr