Кафедри

«Цифрові гуманітарні дослідження та цифрові трансформації у сфері культури»

Наші викладачі-культурологи невпинно шукають нові теми для якісного та актуального навчання здобувачів освіти. Цього року відбудеться другий набір на освітньо-наукову програму "Цифрові трансформації у сфері культури". Це унікальна програма на межі культурології та Digital Humanities, яка допоможе успішній реалізації у сфері культури та диджиталізації. Крім того, наш факультет об'єднує топових теоретиків та практиків цього напряму - від заступника міністра до асистента кафедри. Запрошуємо переглянути відео виступів, які розкривають основні напрацювання у сфері цифрової трансформації. 

 

Культура, освіта і наука в умовах диджиталізації

 

Вітальне слово проректора з наукової роботи Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, професора, доктора фізико-математичних наук Торбіна Григорія Мирославовича на Міжнародній науково-практичній конференції «Цифрові гуманітарні дослідження та цифрові трансформації у сфері культури» (24.06.2021). Організатором цієї конференції стали саме наші викладачі, які одні з перших в Україні підготували програму підготовки здобувачів освіти для сфери диджиталізації культури.
 

 

 

Культура та інформаційна політика в умовах цифрової трансформації

 

Виступ заступника Міністра культури та інформаційної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Льозіна Артема Сергійовича на Міжнародній науково-практичній конференції «Цифрові гуманітарні дослідження та цифрові трансформації у сфері культури». Після конференції було підписано угоду про співпрацю між Міністерством та нашим університетом, що надає можливість проводити навчальні та виробничі практики студентів на базі Міністерства. 

 

 

 

Аудіовізуальна есеїстика як метод цифрових гуманітарних наук

 

 Ворожейкін Євген Петрович (кандидат філософських наук, успішно пройшов річне стажування в Університеті імені Адама Міцкевича у Познані) розкриває потенціал аудіовізуальної есеїстики, яка має високий практичний потенціал. 
 
 

 

 

Цифрові технології та їх вплив на трансформацію популярної культури

 

Гурова Інна Володимирівна (кандидат історичних наук, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова) розглядає як нові технології впливають на сферу популярної культури.

 

  

Цифровізація та цифрова трансформація: спільне та відмінне

 

 Виступ кандидата економічних наук, доцента, головного спеціаліста відділу аналітичного та експертного забезпечення департаменту координації проєктів цифрової трансформації Міністерства цифрової трансформації України Калити Тетяни Вікторівни на Міжнародній науково-практичній конференції «Цифрові гуманітарні дослідження та цифрові трансформації у сфері культури» (24.06.2021)

  

 

 

Jammy Guitar як інструмент розширення творчого світогляду

 

Виступ Ніколюк Марко (Community Lead at Jammy Guitar) на Міжнародній науково-практичній конференції «Цифрові гуманітарні дослідження та цифрові трансформації у сфері культури» (24.06.2021). Ми пишаємось тим, що наші заходи спрямовані не лише для дослідників, а й для практиків. Саме під час такої взаємодії відбувається створення нових ідей та проєктів. 
 
 

 

 

Wantent як розумний інструмент аналізу культурного контенту

 Виступ Олексія Шалденка (СЕО стартапа Wantent) на Міжнародній науково-практичній конференції «Цифрові гуманітарні дослідження та цифрові трансформації у сфері культури» (24.06.2021)
 

 

Цифрові технології у розробці цифрового одягу

 Ткач Ганна Леонідівна (асистент кафедри дизайну та реклами НПУ імені М.П. Драгоманова) та Дерман Лілія Миколаївна (кандидат філософських наук, доцент, завідувач кафедри дизайну та реклами НПУ імені М.П. Драгоманова). Виступ на Міжнародній науково-практичній конференції «Цифрові гуманітарні дослідження та цифрові трансформації у сфері культури» (24.06.2021, НПУ імені М.П. Драгоманова)

 

 

Цифрові методи вивчення артринку

 Русаков Сергій Сергійович (кандидат філософських наук, доцент) презентує європейські напрацювання у сфері вивчення артринку. 
 
 

 

 👉 ОСВІТНЬО-НАУКОВА ПРОГРАМА (МАГІСТРАТУРА) "ЦИФРОВІ ТРАНСФОРМАЦІЇ У СФЕРІ КУЛЬТУРИ" 

 

Заходьте в кабінет вступника та обирайте Історико-філософський факультет НПУ імені М.П. Драгоманова! Можете бути впевненими у здобутті актуальної професії під керівництвом авторитетних теоретиків та практиків у сфері цифрової трансформації культури. Долучайтесь до команди фахівців, які творитимуть нову цифрову екосистему України! Вступ 2022 триває і ми чекаємо на зацікавлених та допитливих здобувачів освіти, щоб розпочати цікавий навчальний процес! 

 

Якщо ви потребуєте більше інформацію про КУЛЬТУРОЛОГІЮ, ГУМАНІТАРНІ НАУКИ, DIDGITAL HUMANITIES  ➡ заповніть заявку на безкоштовну індивідуальну консультацію за посиланням: https://forms.gle/iTXQnbmWjxbhDwXU7 

 

 Приєднуйтесь до нас у соцмережах  FacebookTelegram та Instagram.