Триває набір статей у фахове видання "Культурологічний альманах"

Триває набір статей до журналу "Культурологічний альманах", який включено до переліку фахових видань України (наказ МОН України від 10.10.2022 р.). Для опублікування статті у науковому журналі «Культурологічний альманах» № 3 (2022) необхідно не пізніше 30 листопада 2022 року: заповнити довідку про автора та надіслати на електронну адресу редакції текст статтіЖурнал запрошує авторів спеціальностей: 031 – Релігієзнавство, 032 – Історія та археологія, 033 – Філософія, 034 – Культурологія.

Електронна версія журналу своєчасно буде розміщена у відкритому доступі на сайті видання – після 31 січня 2023 року. Друкована версія журналу буде відправлена авторам статей, які замовлять друкований примірник, після 17 лютого 2023 р.

 

Офіційний сайт журналу: https://almanac.npu.kiev.ua/

E-mail редакції журналу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

E-mail головного редактора: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (кандидат філософських наук, доцент Русаков Сергій Сергійович

 

КА