Культурологи долучились до світу Сковороди
9 грудня студенти та викладачі напряму «Культурологія» відвідали виставково-мистецький проєкт «Світ Сковороди», який відбувається в Українському Домі в Києві. Захід відбувається з нагоди 300-річчя від дня народження видатного українського філософа, мислителя, поета і педагога Григорія Сковороди, тому став чудовим приводом для зустрічі наживо.
Культурологи факультету відвідали виставково-мистецький проєкт до 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди
На початку зустрічі кандидат філософських наук, доцент Сергій Русаков розповів історію Українського Дому, адже серед присутніх були першокурсники, які вперше завітали до цієї будівлі. Водночас старшокурсники із задоволенням пригадали як восени минулого року мали змогу пройти навчальну практику на базі Українського Дому.
Спробували впіймати Сковороду
Цього разу студенти-культурологи звернули увагу не тільки на постать Сковороди, який в центрі уваги заходу, а й на особливості створення експозиції. Тому після прогулянки виставковим простором, обговорили найбільш цікаві експозиційні моменти за невимушеною атмосферою за чаєм у спеціально відведеній зоні Українського Дому.
Віртуальна екскурсія Національним літературно-меморіальним музеєм Г. С. Сковороди
Марія Слюсар, студентка І курсу
На мій погляд, дуже важливо проводити такі заходи. Вони зацікавлюють до більшого пізнання української культурної спадщини, а також сприяють новим знанням. Сподобалось те, що там були локації, де ти особисто міг взяти участь, а саме: намалювати свій комікс, прогулятись музеєм Сковороди за допомогою VR окулярів і пройти тест на знання його творів.
Костянтин Сущенко, студент І курсу
Захід залишив в мене приємні емоції. Я високо оцінюю людей які проробили важку роботу, щоб організувати цей цікавий захід.
Марія Єпіфанова, студентка III курсу
Насамперед хотілось би висловити подяку за такий культурний захід та інтерактив організаторам. Григорій Сковорода - мій улюблений філософ, тому відвідати тематичний захід було справді. Перший зал несе інформаційний характер, з якого я дізналась та пригадала деталі життя філософа, а другий зал більш інтерактивний зі створенням власних коміксів за допомогою штампів, які дуже «затягують» у процес. Хотілось би згадати розташування стендів з інформацією та розташування пам’ятника Григорію Сковороді, які вдалось вдало виокремити завдяки вдалій грі світла.
Cвітлина Марії Єпіфанової, яка звернула увагу на гру світла в експозиції
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.