Відбувся методологічний семінар "Філософська антропологія як метаантропологія"

Нещодавно відбувся методологічний семінар "Філософська антропологія як метаантропологія", де взяли участь аспіранти і докторанти кафедр богослов'я та релігієзнавства і соціальної філософії, філософії освіти та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Міркували про гуманізм-співчуття, який пройшов еволюцію до нового гуманізму - гуманізму-розуміння, співтворчості й світоглядної толерантності. В роботі семінару взяв участь Міністр МОН України Сергій Шкарлет, який привітав з ювілеєм керівника семінару - члена-кореспондента НАН України, доктора філософських наук, професора Н.В.Хамітова і висловив свої міркування щодо гуманізму. Підтримав бесіду і приєднався до поздоровлень ювіляра Державний секретар МОН України Сергій Захарін.