Науковий щорічник "ДРАГОМАНІВСЬКІ ІСТОРИЧНІ СТУДІЇ"

ДРАГОМАНІВСЬКІ ІСТОРИЧНІ СТУДІЇ

Науковий щорічник Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Засновано з ініціативи завідувача кафедри джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін, д. і. н., проф. Олександра Валентиновича Потильчака у 2009 році, як збірник наукових праць студентів, аспірантів і молодих науковців-істориків.

У збірнику друкуються доповіді та повідомлення учасників Всеукраїнської наукової конференції «Драгоманівські читання молодих істориків «Україна в європейській та світовій історії: актуальні проблеми сучасного наукового й освітнього дискурсу»», що багато років поспіль організовується та проводиться кафедрою джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін історико-філософського факультету НПУ імені М. П. Драгоманова.

PhotoFunia 1666341659

У матеріалах збірника висвітлюються як достатньо вивчені так і малодосліджені проблеми вітчизняної й світової історії, порушуються актуальні й контраверсійні питання, що стали предметом наукової та суспільної дискусії в Україні. Матеріали збірника мають на меті популяризацію наукових історичних досліджень, розширення їх джерельної бази, проблематики, поглиблення аналізу історичних явищ і процесів, олюднення історії.

АРХІВ ЗБІРНИКА

№ 1, 2007