Студенти взяли участь в арт-бесіді "Мистецтво і Маркетинг. Креативні колаборації" (фотоогляд)

17 вересня 2023 р. відбулася надзвичайно креативна та цікава подія – арт-бесіда "Мистецтво і Маркетинг. Креативні колаборації". Активними учасниками заходу стали студенти спеціальностей "Філософія" та "Культурологія" Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики. Захід відбувся у Музеї історії Києва, тому одразу зацікавив наше студентство.

photo 2023 09 27 09.49.25Спільне фото зі спікерами

На зустрічі висвітлювалися важливі для бізнесу та митців питання успішних колаборацій, яскраві світові та українські приклади арт-партнерств. Обговорювалися теми інвестицій у музейні і галерейні проєкти, актуальність професії менеджера культури і брак фахівців тощо.

photo 2023 09 27 09.49.20

Студенти стали учасниками артбесіди мистецтвознавиці Ганни Владимирської та директора з розвитку будівельної компанії «Креатор Буд», арт-куратора і колекціонера Дмитра Струка

Студентка першого курсу спеціальності "Культурологія" Чуріна Дар’я поділилась своїм позитивним враженням від побаченого:

"Арт-бесіда – це прекрасна можливість не тільки отримати цікаву інформацію, а ще і обговорити її. Такий формат я вважаю найцікавішим з усіх можливих. Дуже вдячна за можливість потрапити на цей захід!

photo 2023 09 27 09.49.22 Артбесіда відбулась у просторі Музеї історії Києва

Світлини: Telegram-канал "Мистецтво розуміти мистецтво"

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах FacebookTelegram, InstagramYouTube