Зустріч з головою Національної спілки кінематографістів України

13-го лютого в славетному Будинку кіно відбулась зустріч директора Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики, доцента, культуролога Сергія Русакова, декана Факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського професора Василя Федоришина з головою Національної спілки кінематографістів України Сергієм Борденюком. Метою зустрічі стало обговорення планів та ініціатив, спрямованих на відзначення ювілею видатного режисера Сергія Параджанова. Завдяки спільним зусиллям провідних теоретиків та практиків у сфері культури та мистецтва, планується реалізація культурологічно-освітніх заходів, що відзначать внесок великого митця у світовий кінематограф.

budynok kino

Директор Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Сергій Русаков висловив впевненість, що зусилля та експертиза всіх учасників зустрічі дозволять створити цікаві культурологічній заходи, які висвітлять різні аспекти діяльності Сергія Параджанова. Для цього пропонується залучити фахівців кафедри філософської антропології, філософії культури та культурології, які досліджують український та світовий кінематограф.

Професор Василь Федоришин зазначив, що Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського має значний досвід проведення мистецько-освітніх заходів, тематичних лекцій та музичних програм, що стане в нагоді під час підготовки та реалізації заходів про творчість великого режисера серед студентів і широкої громадськості.

Голова Національної спілки кінематографістів України Сергій Борденюк, підкреслив важливість об'єднання фахівців з різних галузей для створення високоякісних та цікавих заходів до ювілею видатного режисера.

Зустріч завершилася запевненням у подальшій плідній співпраці та обіцянкою подарувати студентству, що навчається у Києві незабутні емоції та занурення у вітчизняний культурний простір, вшановуючи та відзначаючи творчість Сергія Параджанова. Сподіваємося, що ця ініціатива збагатить культурологічну афішу столиці та стане  важливим внеском у пам'ять про видатного митця.

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах

📘  Facebook  📣  Telegram  📸  Instagram 🎥  YouTube