Артжурналістика та арткритика для культурологів від Ольги Вернигоренко

З весняного семестру 2023/2024 року до нашої спільноти долучилась відома радіоведуча та кандидат культурології Ольга Вернигоренко. Викладаючи такі цікаві дисципліни, як "Артжурналістика", "Арткритика" та "Українська культура", пані Ольга сприятиме розкриттю та розвитку творчого потенціалу студентів спеціальності "Філософія" та "Культурологія". Запрошуємо всіх на унікальні лекції, які розкриють нові можливості для самовираження та вивчення культури!

olha vernygorenko

Вернигоренко Ольга Сергіївна - авторка та ведуча "Про що мовчать епохи" та "Модуль знань", що транслюються на Першому каналі Українського радіо, Радіо "Культура" та телеканалі UA: Культура. Здобула вищу освіту в Київському університеті імені Бориса Грінченка за спеціальністю "Історія", завершила аспірантуру у Національній академії керівних кадрів культури та мистецтв. У 2021 році успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата культурології (спеціальність 26.00.01 ˗  теорія та історія культури) на тему: «Футуризм в українському культурному просторі першої половини ХХ століття».

Ольга має значний досвід участі у наукових конференціях, публікаціях статей, спілкування з науковцями, з 2016 року працює на Українському радіо. Тому тепер студенти Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики мають унікальну можливість взяти участь в інтерактивних заняттях, де здобудуть не лише теоретичні знання, але й поглиблять їх практичне розуміння завдяки інформації, отриманої від ведучої, що має власний науковий доробок та практичний досвід у сфері культурології.

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах

📘  Facebook  📣  Telegram  📸  Instagram 🎥  YouTube