Цибух Валерій Іванович

Tsybuh

Цибух Валерій Іванович

Надзвичайний і Повноважний Посол України,

кандидат філософських наук, доцент, професор кафедри міжнародних відносин та гуманітарних студій,

Заслужений працівник культури України.

google scolar

Освіта: Дипломатична академія при МЗС СРСР, спеціальність «Гуманітарні проблеми в міжнародних відносинах», кваліфікація «Дипломат».

Викладає дисципліни: Дипломатичний протокол та етикет в регіонах світу, Світова культурна спадщина, Державно-правове регулювання міжнародного туризму.

Коло наукових інтересів: історія, теорія та практика дипломатичного протоколу, державно-правове регулювання міжнародного туризму, культурна дипломатія.

Основні праці:

1.Основи туристичного бізнесу: Навчальний посібник / Мальська М. П., Худо В. В., Цибух B. I.  Київ: Центр навчальної літератури, 2004. - 272 с.

2. Цибух В. І.Державне регулювання у сфері туризму в Україні // Статистика України. 2005. № 3. С.80-84.

3. Цибух В. І. Туризм в Україні // Економіст.2014. Т. 6. С. 35-37.

4. Цибух В. І.Туреччина як напрямок виїзного туризму України // Напрями економічного зростання та інноваційного розвитку. 2014. С. 10-20.