Дмитренко Степан Петрович

DmytrenkoS

Дмитренко Степан Петрович

кандидат політичних наук, доцент, професор кафедри міжнародних відносин та гуманітарних студій

google scolar

Викладає дисципліни: «Політологія», «Політична етнологія», «Історія українського державотворення», «Самоменеджмент управлінця», «Регіональна політика. Управління освітою регіону».

Коло наукових інтересів: політологія, політичні протести, політико-етнологічні трансформації у сучасному світі, громадянська освіта, політичні та освітні процеси у сучасній регіоналістиці.

Основні праці:

1.Політологія для вчителя: навч. посібн. для студ.педагогічних ВНЗ / за заг.ред.: К.О.Ващенка, В.О.Корнієнка. – К.: Вид-во імені М.П.Драгоманова, 2011.- 406с.

2. Дмитренко С.П. Політичний протест: теоретичні засади дослідження поняття / С.П. Дмитренко // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія 22. Політичні науки та методика викладання соціально-політичних дисциплін [Відп. ред. О.В. Бабкіна]. Випуск 17: збірник наукових праць. – К.: Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2015. –  С 64-70.

3. Дмитренко С.П. Форми політичного протесту: традиційні моделі та сучасна практика /  С.П. Дмитренко // Гілея: науковий вісник. Збірник наукових праць / гол. ред. В.М. Вашкевич. – К.: «Видавництво «Гілея», 2016. – Вип. 104 (1). – С. 198-201.

4. Дмитренко С.П. Гринчук М.С. Трансформація політики КНР як результат еволюційного процесу ЗМІ / С.П. Дмитренко М.С. Гринчук // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія 22. Політичні науки та методика викладання соціально-політичних дисциплін [Відп. ред. О.В. Бабкіна]. Випуск 20: збірник наукових праць. – К.: Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2016. – С. 67-72.

5. Дмитренко С.П.Особливості мобілізації до участі у політичних протестах / С.П Дмитренко // Шіснадцяті  юридичні читання. Держава і право у сприянні розбудові українського світу: до 30-ти річчя незалежності України та 25-річчя Конституції України. матеріали міжнародної наукової конференції, - 19-20 травня 2021 року/ Київ: Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2021. – С. 183-186.