Гуменюк Борис Іванович

Gumenjuk

Гуменюк Борис Іванович

завідувач кафедри, доктор історичних наук, професор, Надзвичайний і Повноважний Посол України

google scolar

Освіта: Київський університет імені Тараса Шевченка. (Інститут міжнародних відносин).

Загальний стаж – 51 рік

Науково-педагогічний стаж – 30 років

Викладає дисципліни: Дипломатія: теорія та сучасна практика, зовнішня політика України (євроінтеграційний вимір), сучасна державна політика України.

Коло наукових інтересів: міжнародна політика та дипломатія, державна консульська служба, сучасна державна політика України, дипломатична служба іноземних держав, дипломатія доби глобалізації, національна дипломатія сучасної доби.

Нагороди: Заслужений діяч науки і техніки України.

Участь у професійних об’єднаннях за спеціальністю:  Спілка викладачів суспільних наук.

Основні праці:

1. Гуменюк Б.І. Основи дипломатичної та консульської служби. Навчальний посібник. -  К.: Либідь, 2004. - 248 с.
  2. Гуменюк Б.І. Дипломатична служба правове регулювання. Навчальний посібник. – К.: Либідь, 2007. - 224 с.
  3. Гуменюк Б.І.  Із щоденника Посла України. Київ – Нікосія – Київ.  – К., 2021.