Конференції

VІII Міжнародна науково-практична конференція з проблем розвитку українського та зарубіжного мистецтв (16-18 червня 2023, с.Світязь)

Запрошуємо взяти участь у VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми розвитку українського та зарубіжного мистецтв: культурологічний, мистецтвознавчий, педагогічний аспекти». Конференція організовується Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова, Волинським національним університетом імені Лесі Українки, Поморською Академією в Слупську (Польща), Центром українсько-європейського наукового співробітництва та ін.

⏳ Форма участі – очна та заочна. Особи, які зацікавлені взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції, мають заповнити заявку до 20 травня 2023 року.

✅ У межах заходу заплановано науково-практичний семінар-тренінг для учасників, які виявлять бажання взяти участь очно, на тему «Сучасна культурно-мистецька освіта в контексті інноваційних технологій».
📘 У межах конференції заплановано також видання колективної монографії.

Знімок екрана 2023 04 30 о 19.12.11

Тематичні напрями конференції:

1. Культурна спадщина та її збереження в умовах війни й конфліктів: досвід України та інших країн.
2. Сучасна мова української традиції в сучасному міжкультурному діалозі.
3. Збереження історичної пам'яті в сучасному мистецтві України.
4. Етніка в сучасному образотворчому мистецтві України: концепції, напрями.
5. Сучасний стан і перспективи соціально-критичного мистецтва України.
6. Мистецтво в епоху соціальних мереж.
7. Диджиталізація як процес збереження та популяризації мистецтва.
8. Інновації у мистецтві та дизайні.
9. Музичне мистецтво у вищій школі: теорія, практика фахової підготовки студентської молоді.
10. Хореографічна культура України та Європи: педагогічні та мистецькі аспекти.

До участі запрошуються науково-педагогічні працівники вітчизняних та іноземних закладів вищої освіти, докторанти, аспіранти та студенти, представники рад молодих учених, а також усі зацікавлені особи, діяльність яких має відношення до порушених на конференції питань.