Студентська наукова робота

Кращий студент науковець - 2023

Український державний університет імені Михайла Драгоманова — це навчальний та науковий простір, де здійснюються мрії та втілюються в життя ідеї майбутніх науковців! Якщо Ви — студент або студентка з блискучим розумом та розвиненими дослідницькими навичками, то ми чекаємо саме на вас! Х щорічний конкурс "Кращий студент науковець" вже розпочався, і це ваш шанс продемонструвати свої досягнення у науці та виграти головний приз! Долучайтеся до розвитку студентської наукової творчості та поширюйте свої ідеї разом з нами!

конкурс кращий студент науковець

Для участі у Конкурсі необхідно:

1) заповнити анкету учасника за встановленою формою (Додаток 2). До анкети мають бути додані видрукувані копії всіх статей, дипломів, грамот, патентів тощо. Для підтвердження доповідей на засіданнях наукових гуртків та проблемних груп надаються відповідні довідки за підписом керівника проблемної групи чи наукового гуртка. Участь у конференціях має бути підтверджена ксерокопіями тез доповідей, або, в разі відсутності тез, програмами відповідних конференцій;

2) анкету разом з додатками подати старшим інспекторам з розвитку НТТСМ Лукашенко Катерині Вікторівні та Золотаренко Тетяні Олександрівні (каб. 1-2 центрального корпусу) або на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 12 травня 2023 року.

Якщо у вас виникли запитання або потрібна додаткова інформація - зверніться до голови Наукового товариства студентів та аспірантів Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики, магістранта 1 року навчання  Ендрю Джорджа (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Також радимо ознайомитись з Положенням конкурсу

Не пропустіть свій шанс стати одним з найкращих студентських науковців або науковиць нашого університету. Подавайте свої заявки на конкурс до 12 травня 2023 року та заявіть про свої наукові напрацювання всій драгомановській родині. Долучайтеся до наукового життя Українського державного університету Михайла Драгоманова та розкривайте свій науковий потенціал разом з викладачами Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики.

Всі кандидати та кандидатки спеціальностей нашого інституту (Філософія, Культурологія, Релігієзнавство та Освітня політика) отримають спеціальні нагороди від Наукового товариства студентів та аспірантів, а також дирекції Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики під час проведення IV Академічних читань, присвячених пам'яті професора Г.І. Волинки "Філософія, освіта, наука: в глобальному вимірі соціально-турбулентного світу" у травні 2023 р.