Відбулись загальні збори студентів ННІ ФОП

В п'ятницю 15 березня 2024 року відбулист загальні збори (конференція) студентів Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Ця конференція – не просто зустріч, це найвищий орган студентського самоврядування, де здобувачі освіти приймають ключові рішення щодо університетського життя.

На зборах були представлені звіти голови Студентського парламенту Анастасії Скороход, голови НТСА Ендрю Джорджа Мозеса та голови студентського профбюро Софії Глушкової.

На конфереенції студенти обрали делегатів на загальні збори студентів Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, яка відбудеться 20 березня 2024 року.

photo1710534808 2

Також було обрано нового голову Наукового товариства студентів і аспірантів імені Григорія Волинки аспіранта кафедри богословя та релігієзнавства Корицького Ярослава.

photo1710534807
За останній рік ми разом взяли участь у безлічі класних івентів, і наразі Навчально-науковому інституту філософії та освітньої політики є чим пишатись!

photo1710534808 4

Творимо сучасний інститут!