Студентам

Порядок подання кваліфікаційної (дипломної) роботи на перевірку антиплагітною системою

Пам'ятка студенту
«Порядок подання кваліфікаційної (дипломної) роботи
на перевірку антиплагітною системою

1. Уважно ознайомся із "Положенням про академічну доброчесність УДУ імені Михайла Драгоманова" за посиланням.

2. Увага! Файл може бути завантажений в систему тільки один раз. Тому ретельно виконай нижче зазначені настанови.

3. Перед тим як підготувати дипломну (кваліфікаційну) роботу на перевірку антиплагіатною системою «Unicheck» (далі - АС), перевір чи ти працюєш з останньою версією файлу роботи, яку перевірив твій науковий/-а керівник/-ця.

4. Ще раз переглянь наявність та правильність оформлення всіх посилань на використані джерела та чи всі джерела вказані у списку літератури. Допустимий відсоток текстових співпадінь може складати до 20 % від всього основного тексту дипломної роботи.

5. Створи копію файлу остаточного варіанту дипломної роботи, видали літературу та додатки та збережи цей файл в форматі .pdf, назва файлу БР/МР_Прізвище_Ініціали_шифр своєї групи (БР – якщо ти бакалавр, МР – якщо магістр).

6. Роздрукуй Форму заяви про надання згоди на перевірку дипломної роботи АС та заповни її власноруч синьою пастою, відскануй або зроби якісне кольорове фото. Оригінал заяви надай на свою випускову кафедру.

7. Зайди на свою корпоративну пошту (замовити або відновити доступ до КП - можна заповнивши форму за посиланням), підготуй е-лист з темою: для бакалаврських робіт – «БР свої Прізвище Ініціали на перевірку АС», для магістерських робіт «МР свої Прізвище Ініціали на перевірку АС»

В листі напиши такий текст: «Я, ПІБ - повністю, студент/ка групи _шифр_, спеціальності _шифр та назва спеціальності_ надаю свою бакалаврську/магістерську дипломну роботу на перевірку антиплагіатною системою.
Файл з текстом дипломної роботи у форматі .pdf та фото/скан Заяви про надання згоди на перевірку дипломної роботи антиплагіатною системою - у прикріпленні до цього листа».

Також можеш додати відомості, які на твою думку є важливими.

Прикріпи до цього листа два файли: підготовлену для перевірки АС свою дипломну роботу у форматі .pdf та фото/скан підписаної тобою заяви.

Лист адресуй своєму науковому/-ій керівнику/-ці виключно на корпоративну пошту. Це важливо, так як йдеться про ділове спілкування та документообіг.

8. За підсумками перевірки надається довідка про результати перевірки дипломної роботи АС, яка входить до пакету документів на захист. Довідку можна отримати в деканаті.

9. Рекомендації відділу інтелектуальної власності УДУ імені Михайла Драгоманова щодо можливостей самостійної перевірки – за цим посиланням.

10. Термін надання роботи на перевірку АС – за два тижні до передзахисту на випусковій кафедрі.

З побажанням
достойних наукових результатів,