Відбулось засідання Вченої ради в листопаді (фото)

photo 2023 11 30 21.27.53

У своєму звіті директор Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики доцент Сергій Русаков оприлюднив найважливіші досягнення та ключові аспекти діяльності, які слід враховувати в контексті подальшого розвитку.

photo 2023 11 30 21.27.19

Особливу увагу привернуло обговорення перспектив розвитку другого (магістерського) рівня з філософії. Гарант ОПП "Теоретична та практична філософія" професор Тетяна Глушко озвучила ключові напрями розвитку магістерської програми.

photo 2023 11 30 21.27.20

Заступниця директора з навчально-методичної роботи Вікторія Василенко звернула увагу на графік освітнього процесу, підкресливши важливість своєчасної підготовки до зимової заліково-екзаменаційної сесії.

photo 2023 11 30 21.27.08

Головна увага була приділена студентському самоврядуванню, яке визначається як важлива складова студентського життя та головний партнер під час організації освітнього процесу. Голова студентського парламенту Анастасія Скороход та голова студентського профбюро Софія Глушкова представили результати осіннього семестру та перспективи діяльності на наступний семестр органів студентського самоврядування.

photo 2023 11 30 21.27.58

photo 2023 11 30 21.28.08

Важливими моментами наради стали обговорення нового навчального посібника "Етика", презентація першого випуску студентської газети інституту, а також обговорення різних аспектів навчання та наукової діяльності інституту.

photo 2023 11 30 21.28.13

photo 2023 11 30 21.28.20

Заступник директора по роботі зі студентами Андрій Складан оголосив результати анонімного опитування здобувачів освіти щодо організаційної роботи, що допоможе визначити подальші способи вдосконалення роботи інституту.

Діяльність Вченої Ради Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики  — це важлива складова підсумків та планування роботи навчального підрозділу. Важливо, що студенти, викладачі та навчально-допоміжний персонал можуть висловлювати конструктивні пропозиції, що визначає щомісячні зустрічі як важливий етап у житті інституту. Всі ініціативи та обговорення свідчать про наполегливість колективу у досягненні якісного процесу вищої освіти та активного розвитку наукової спільноти.

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах

📘  Facebook  📣  Telegram  📸  Instagram 🎥  YouTube