Абітурієнтам

Не склав ЄВІ/НМТ? ТИ МОЖЕШ СТАТИ ВІЛЬНИМ СЛУХАЧЕМ НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

Не зареєструвався або не склав НМТ або ЄВІ і не хочеш втрачати рік, щоб здійснити свою мрію? Тоді будь вільним слухачем Українського державного університету імені Михайла Драгоманова: відвідуй заняття, складай іспити та через рік, за умови отримання позитивної оцінки на ЄВІ/НМТ 2024, стань студентом.

Хочеш поновитись або перевестись до нашого закладу, але на маєш відповідних сертифікатів і не хочеш втрачати рік, щоб здійснити свою мрію? Ти також можеш стати вільним слухачем Українського державного університету імені Михайла Драгоманова: відвідувати заняття, складати іспити та через рік, за умови отримання позитивних оцінок на ЄВІ/НМТ 2024, стати студентом.

Цікавишся конкретними навчальними дисциплінами, які у нас викладаються? Стань вільним слухачем нашого університету, відвідуй заняття, складай іспити та отримай відповідну довідку з оцінками.

🌐  Сайт для абітурієнтів: https://www.vstup.nnifop.udu.edu.ua/