Абітурієнтам

Мотиваційні зустрічі для майбутніх філософів та культурологів

Запрошуємо на мотиваційні зустрічі з вступниками на бакалаврат на спеціальності 033 Філософія та 034 Культурологія в Український державний університет імені Михайла Драгоманова. Зустрічі передбачають не лише знайомство з викладачами та спеціальністю, а й тематичні інтерактиви. Цікавить? Встигніть зареєструватись та отримати посилання для підключення до обраної зустрічі. Всі зустрічі будуть проводитись в онлайн-форматі, щоб забезпечити максимальну доступність для всіх абітурієнтів, незалежно від їхнього місцеперебування. Це означає, що ти можеш брати участь у заходах, навіть якщо знаходишся в іншому місті або країні. Зустрічі відбудуться 26 липня (033 Філософія) та 27 липня (034 Культурологія). 

 

4

 

Зустріч з абітурієнтами  спеціальності 033 Філософія проведе кандидат філософських наук, доцент Катерина ГОНЧАРЕНКО, яка вміє закохати у філософію, чудово розуміється в історії філософської думки та має чарівну здатність легко пояснювати складні теми. Водночас наукові інтереси Катерини Сергіївни тяжіють до сучасних філософських концепцій, тому зустріч буде цікавою та інтерактивною. Захід відбудеться 26-го липня 2023 р. о 17 год в онлайн-форматі. РЕЄСТРАЦІЯ

 

 

5

 

Зустріч з абітурієнтами спеціальності 034 Культурологія проведе кандидат філософських наук, доцент Сергій РУСАКОВ, який є досвідченим експертом у сфері культури та майстром проведення культурологічних дебатів для молоді. Сергій Сергійович спеціалізується на темі філософії масової культури, проєктного менеджменту та функціонування сучасного артринку. Захід відбудеться 27-го липня о 17 год в онлайн-форматі.  РЕЄСТРАЦІЯ

 

ЗАПРОШУЄМО АБІТУРІЄНТІВ НА КРЕАТИВНУ ЕКСКУРСІЮ НАШИМ УНІВЕРСИТЕТОМ - ЕКСКУРСІЯ ДРАГОМАНОВСЬКИМ ГОҐВОРТСОМ 

 

Мотиваційні зустрічі дають унікальну можливість дізнатись про університет та спеціальності з перших вуст. Ти зможеш поставити свої запитання, отримати відповіді від провідних викладачів та краще зрозуміти чи відповідають ці напрями твоїм кар'єрним амбіціям та інтересам.

 

Ми впевнені, що мотиваційні зустрічі стануть для тебе корисним та захопливим досвідом, допоможуть зробити правильний вибір і виявити свої потенційні можливості у навчанні та професійному зростанні. Записи мотиваційних зустрічей будуть оприлюднені на каналі YouTube нашого інституту. 

 

 

 

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах FacebookTelegram, Instagram