Абітурієнтам

Запрошуємо абітурієнтів на креативну екскурсію університетом

Запрошуємо на креативну екскурсію нашим університетом - екскурсію драгомановським Гоґвортсом! Наш університет — це місце, де здійснюються мрії та розкриваються нові таланти, а тепер ми хочемо запросити вас зануритись у світ академічної магії та освітніх дивовижностей. Запрошуємо абітурієнтів спеціальності 033 Філософія та 034 Культурологія взяти участь у захопливій прогулянці історичною будівлею в центрі столиці. 

 

 

6 2

 

Під час екскурсії ви відвідаєте наші академічні "класні кімнати", де зможете відчути себе справжніми студентами та студентками. Ми розкажемо вам про Драгомановський університет, спеціальності "Філософія" та "Культурологія", кафедри Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики, які є унікальними творчими лабораторіями, де зароджуються нові ідеї та культурні проєкти. 

 

Запрошуємо вас також на чарівну зустріч з нашими досвідченими викладачами та студентами, які поділяться своїми успішними історіями навчання та досягнень. Ви зможете поставити питання, обговорити цікаві теми та дізнатися про всі переваги навчання в нашому університеті.

 

Під час екскурсії "Драгомановським Гоґвортсом" ви також зможете долучитись до різноманітних творчих майстерень, де розкриєте свої таланти у сфері науки, мистецтва та спорту. Ви зможете зробити перший крок до своєї академічної подорожі! Крім того, наш корпус не даремно порівнюють з відомою магічною школою! Завітайте на екскурсію та дізнайтесь деталі. 

 

Запрошуємо всіх охочих абітурієнтів до нашої креативної екскурсії драгомановським Гоґвортсом та відкрити для себе світ нових знань та можливостей. Зареєструйтесь вже зараз та готуйтесь до неймовірних вражень та відкриттів!

 

Дата екскурсії: 31 липня 2023. 14:00

Місце: Магічне місце зустрічі буде надіслано після успішної реєстрації.

Вартість: безплатно для зареєстрованих абітурієнтів. 

РЕЄСТРАЦІЯ 

 

 

 

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах FacebookTelegram, InstagramYouTube 

taemnitsi culturnih labirintiv