Абітурієнтам

Бакалаврат філософії

В 2024 році Навчально-науковий інститут філософії та освітньої політики запрошує на бакалаврат за спеціальністю 033 Філософія

У світі, що надто динамічно та стрімко розвивається; в просторі, який вимагає від людини постійного подолання себе та вдосконалення своїх знань – специфічний досвід кожної окремої професії, так звані hard skills, не є надійним джерелом та запорукою подальшої успішної кар’єри. Особливо, коли мова йде про гуманітарний сектор. Власне тому, на сьогодні, ми бачимо, що погляд роботодавця зміщується на soft skills, які дозволяють вже підготовлену творчу та креативну особистість швидко навчити та адаптувати до будь-якого робочого процесу.

IMG 6102

В будь-які часи філософія була однією з тих специфічних галузей знання, яка, з одного боку – захоплює, адже за нею стоїть щось незвідане та надто інтелектуальне, а з іншого – жахає, бо ж тягне за собою логічне запитання, а «що далі робити?». Вивчення філософії не дає гарантій, воно відкриває перспективи та можливості, а ще забезпечує потужний інструментар для подальшого занурення в ринок праці. За час ґрунтовного академічного навчання та вивчення філософії, кожен набуває цілу низку навичок – soft skills, які високо цінуються роботодавцями. Насамперед, вона дозволяє сформувати, посилити, удосконалити комунікаційну складову. А відтак, за час навчання, роботи з текстами/джерелами, практичним вправлянням в ході дискусій тощо, кожен здобуває навички публічної комунікації, спічрайтингу, вмінь полемізувати, вести ділову/наукову комунікацію etc. Критичне мислення, що на сьогодні є не лише актуальним, але й корисним та надто необхідним. Попри риторику, яка більше забезпечує комунікаційну складову, філософія базується також на логіці, що й дозволяє сформувати високий рівень критичного мислення. А відповідно, за час навчання можна навчитися фактчекінгу – вміти вирізняти достовірну інформацію, з-поміж інформаційного сміття; логічному мисленню та швидкій систематизації інформації; самоорганізації, тайм-менеджменту etc. Попри комунікацію та критичність мислення, філософія дає потужний потенціал до аналітичної роботи. Великі об’єми інформації, постійна їх систематизація, пошуки першочергового та вирізняння смислу з-поміж другорядного – це лише незначна частка того, що може дати вивчення тієї ж таки історико-філософської складової.

Враховуючи все вищезазначене та чимало всього, що ще може дати вивчення філософії, наразі, ми можемо говорити, що наші випускники, які набувають певних знань, вмінь та якостей працюють у найрізноманітніших сферах, які може забезпечити гуманітарна сфера. Це і рекламні агенції, і PR-/ HR-, громадські організації, журналістика, сектор спічрайтингу та комунікації, органи державного управління, вищі учбові заклади, або школи, креативщики в ІТ-секторі тощо.

Колись філософія була наукою наук, згодом її визнавали однією з універсальних наук, на сьогодні ж, вона має бути одним з флагманів гуманітарної освіти, оскільки забезпечує розвиток та унеможливлює знецінення інтелектуальної культури!

ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ НОВИЙ САЙТ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ФІЛОСОФІЯ": https://www.vstup.nnifop.udu.edu.ua/

Навчально-науковий інститут філософії та освітньої політики, кафедра філософії

Освітньо-професійна програма «Філософія» зі спеціальності 033 «Філософія»

БАКАЛАВР

Освітній рівень: Бакалавр.

Кваліфікація: Бакалавр з філософії. Філософ.

Диплом бакалавра, 240 кредитів ЄКТС.

Термін навчання – 3 роки 10 місяців.

Форма навчання Денна та заочна.

Цикл/рівень НРК – 7рівень, FQ-EHEA- другий цикл, QF-LLL- 7 рівень

Передумови вступу:  Наявність повної загальної середньої освіти.

💻  Детальніше про події спеціальності "Філософія" у наших соціальних мережах:  Facebook,  Instagram, YouTube

10 кроків для вступу:

1. Зареєструвати особистий електронний кабінет вступника;

2. У разі потреби звернутися за консультацією через сайт https://www.vstup.nnifop.udu.edu.ua/

3. Зазначити особисті дані під час реєстрації електронного кабінету;

4. Підтвердити пільги (якщо такі є);

5. Скласти вступні випробування (НМТ) (українська мова, історія України) (Замість результатів НМТ 2023 року можна буде скористатися результатами НМТ 2022 року або ЗНО 2021 чи 2020 років); або співбесіди та/або мотиваційний лист – під час вступу лише на контракт;

6. Подати заяву на вступ;

7. Для вступу на бюджет, або для переведення на такі місця набрати не менше ніж 130 балів;

8. Отримати рекомендацію для навчання на бюджетних або контрактних місцях;

9. Підтвердити вибір в електронному кабінеті;

10. Укласти договір про навчання.

*Вступники, які зареєстровані та перебувають на ТОТ, зможуть

проходити усі процедури вступної кампанії дистанційно.