Абітурієнтам

Філософська освіта

Філософська освіта являє собою комплексний підхід у сфері гуманітарної освіти та вчить критичному й стратегічному мисленню для вирішення складних, нестандартних задач у всіх сферах людської життєдіяльності – в економіці, політиці, правовій та культурній сферах, а також на рівні повсякденної взаємодії у суспільстві.

Разом з тим, філософія є методологічною основою будь-якої сучасної науки, що суттєво спрощує для студентів-філософів опанування додаткових міждисциплінарних наукових компетентностей у майбутньому.

Структурно філософська освіта включає в себе як теоретичну складову: опанування логіки, теорії пізнання, аксіології, метафізики, історії філософії, риторики та інших елементів сучасного філософського дискурсу, так й практичну частину, зокрема аналіз етичних дилем, вивчення соціально-філософських концепцій та їхньої ролі у розвитку економічних,  політичних, культурних та освітніх процесів.

Кафедра філософії Навчально-наукового Інституту філософії та освітньої політики УДУ імені Михайла Драгоманова запрошує до навчання на всіх рівнях підготовки (бакалаврат, магістратура, аспірантура) та здобуття кваліфікації філософа.

з повагою,

колектив кафедри філософії