Заочна форма

ВСТУП 2024

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ В НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ФІЛОСОФІЇ ТА ОСВІТНЬОЇ ПОЛІТИКИ У 2024 РОЦІ НА ЗАОЧНУ ФОРМУ!

Шановні абітурієнти! Якщо ви прагнете поєднувати роботу чи інші зобов'язання з отриманням якісної вищої освіти, ми раді запросити вас на навчання у Навчально-науковий інститут філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова! Ми проводимо набір на заочну форму навчання, яка ідеально підходить для тих, хто цінує свій час та хоче здобути глибокі знання з філософії, культурології, релігієзнавства або освітньої політики.

Обирайте унікальні спеціальності

БАКАЛАВРАТ

Філософія

Культурологія

МАГІСТРАТУРА

ОПП "Цифрові трансформації у сфері культури" (034 Культурологія)

ОПП "Освітня політика" (011 Освітні, педагогічні науки)

Як подати документи?

Вся необхідна інформація щодо вступної кампанії доступна на нашому сайті для абітурієнтів. Не пропустіть свій шанс стати частиною нашої спільноти!

Яка вартість навчання на філософському?

Вартість навчання у 2024 році на бакалавраті заочної форми (культурологія, філософія) складає 18 тис. грн, на магістратурі заочної форми  - 22 500 грн (культурологія, освітня політика). РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ

Приєднуйтесь до нас!

Ми чекаємо вас на навчанні у Навчально-науковому інституті філософії та освітньої політики у 2024 році! Обирайте заочну форму навчання, навчайтесь із застосуванням дистанційних сучасних технологій та занурюйтесь у світ філософії, культурології, релігієзнавства та освітньої політики!

Запрошуємо на ці та інші спеціальності на навчання на денну форму з можливістю оформлення індивідуального графіка! Повний перелік спеціальностей в рубриці "Абітурієнтам"

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах

📘  Facebook  📣  Telegram  📸  Instagram 🎥  YouTube