Новини

Активна співпраця з університетами Одеси: презентації, договори та обмін досвідом

 

13-14 червня делегація Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики відвідала колег з провідних університетів Одеси. В рамках дводенної програми відбулись зустрічі з ректорами закладів вищої освіти для підписання договорів про співробітництво. Крім того, делегація провела зустрічі з директорами інститутів та завідувачами кафедр, під час яких було презентовано філософські та культурологічні доробки студентів і викладачів нашого інституту.

  

На доручення ректора Українського державного університету імені Михайла Драгоманова академіка Віктора Андрущенка, директором Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Сергієм Русаковим здійснюється активна діяльність щодо посилення співпраці з провідними філософськими та культурологічними осередками в закладах вищої освіти України. Ініціатива спрямована на розширення можливостей для академічного обміну, проведення спільних дослідницьких проєктів та організацію наукових конференцій, що сприятиме підвищенню якості освіти та наукових досліджень. 

 

Odesʹka politekhnika kulʹturolohiya pidpysano dohovir z UDU Drahomanova

 

 

13 червня 2024 року директор інституту Сергій Русаков, завідувач філософської антропології, філософії культури та культурології професор Тамара Розова, заступник завідувача кафедри богослов'я та релігієзнавства, очільник Асоціації випускників інституту Геннадій Целковський зустрілись з ректором Національного університету "Одеська Політехніка" професором Геннадієм Оборським та директором Інституту гуманітарних наук Анатолієм Фурманом.

 

IMG 20240613 142825 min

  

Під час зустрічі відбулось обговорення співпраці у сфері гуманітарних наук, адже НУ "Одеська Політехніка" має ОПП "Культурологія, кіберкультура, культурна урбаністика" (034 Культурологія), а в нашому інституті здійснюється підготовка здобувачів другого (магістерського рівня) на ОПП "Цифрові трансформації у сфері культури" (034 Культурологія). Обмін досвідом між викладачами та студентами цих освітніх програм допоможе створенню міждисциплінарних дослідницьких проєктів, створенню нових можливостей для опанування навичками, необхідними для ефективного використання сучасних цифрових технологій.

 

 IMG 20240613 142845 min

 

Співпраця Драгомановського університету з НУ "Одеська Політехніка" дасть доступ до передових технологічних знань і навичок, які є необхідними в сучасному культурному секторі. Це дозволить випускникам бути конкурентоспроможними на ринку праці, зокрема у сферах цифрових медіа, культурного менеджменту, цифрового маркетингу та інших суміжних галузях.

 

 

 Odesʹka muzychna akademiya kulʹturolohiya pidpysano dohovir z UDU Drahomanova

 

14 червня 2024 року учасники драгомановської делегації зустрілись з Оленою Хіль, новообраною очільницею Одеської національної музичної академії імені Антоніни Нежданової. Пані Хіль провела екскурсію закладом вищої освіти, розповіла про історію закладу, було домовлено про співпрацю для обміну досвідом між кафедрами, які опікуються підготовкою культурологів. 

 

photo 2024 06 22 13.38.46

 

 

Під час зустрічей ректорам університетів Одеси було презентовано фахове видання "Культурологічний альманах", в якому можна публікувати статті з релігієзнавства, історії, філософії та культурології. Це видання є важливою платформою для науковців, що бажають поділитися своїми дослідженнями та досягненнями у сфері гуманітарних наук.