Державні гранти на навчання (роз'яснення про суму гранту)

Інформуємо про важливе нововведення в рамках ВСТУПУ 2024! Абітурієнти, які мріють про успішне майбутнє та планують навчатися на контрактній основі, мають унікальну можливість здобути фінансову підтримку завдяки державному гранту. Тобто, мрія про сучасну вищу освіту стає ближчою завдяки гранту, який може частково або навіть повністю компенсувати вартість навчання на будь-якій бакалаврській програмі нашого університету! Поспішайте скористатися цією можливістю та подавайте заявки на наші спеціальності!

derzhavni hranty na navchannya

Державний грант – це чудова можливість для тих, хто вперше здобуває вищу освіту за контрактом, отримати від 15 тисяч грн на рік для компенсації вартості навчання. Здобувачі освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова мають гарантоване право на державний грант та здобувають якісну вищу освіту!

Важливо зазначити, що умови вступу на бюджет залишаються без змін: якщо студент вступає на бюджетне місце, держава покриває певну суму вартості навчання, а також надає можливість здобуття щомісячної стипендії.

Отримати грант може вступник, який:

• подав документи на бакалаврську програму на основі ПЗСО та НРК.
  • обрав денну форму навчання на контрактній основі.
  • має результати НМТ (ЗНО) з двох предметів з оцінками не менше ніж 150 балів (грант І рівня) або не менше ніж 170 балів (грант ІІ рівня).

Розмір гранту визначається індивідуально для кожного вступника за результатами НМТ та з урахуванням коефіцієнта спеціальності. Публікуємо роз'яснення суми гранту на спеціальності "Філософія", "Культурологія", "Релігієзнавство" та "Реклама та зв'язки з громадськістю":

1️⃣ Ситуація 1. У вас НМТ 140, 198, 144, 149.

Ви не маєте права на отримання гранту, оскільки мінімум 2 предмети має бути 150+.

2️⃣ Ситуація 2. У вас НМТ 140, 157, 144, 152. (Хоча б 2 НМТ 150+)

Це грант 1 рівня і ви можете отримати 15000 грн.

▫️ При вступі на спеціальність 031 Релігієзнавство, 033 Філософія, 034 Культурологія ви отримаєте 15000 * 1 = 15000 грн.

▫️ При вступі на спеціальність 061 Журналістика, на жаль, ви не можете претендувати на здобуття державного гранту на навчання.

3️⃣ Ситуація 3. У вас НМТ 140, 171, 144, 179. (Хоча б 2 НМТ 170+)

Це грант 2 рівня і ви можете отримати 25 000 грн.

▫️ При вступі на спеціальність 061 Журналістика або 031 Релігієзнавство, 033 Філософія, 034 Культурологія ви отримаєте 25000 * 1 = 25 000 грн

ЯКА ПОВНА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ В УКРАЇНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ МИХАЙЛА ДРАГОМАНОВА У 2024 РОЦІ?

ФІЛОСОФІЯ, КУЛЬТУРОЛОГІЯ, РЕЛІГІЄЗНАВСТВО (денна форма, бакалаврат) – 24 900 / рік

РЕКЛАМА ТА ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (денна, форма, бакалаврат) –  31200 / рік

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах