Вітаємо!

Вітаємо Катерину Гончаренко з включенням до реєстру експертів з акредитації освітніх програм, що є важливим досягненням для колективу кафедри філософії та всього Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики. Катерина Сергіївна Гончаренко – кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри філософії, заступник завідувача кафедри з наукової роботи, активна викладачка та дослідниця. Її досвід та знання у сфері філософії допоможуть в оцінці та підтримці вищих освітніх програм.

Гончренко експертка

Катерина Гончаренко успішно пройшла навчання для попередньо відібраних кандидатів щодо процедури та критеріїв акредитації освітніх програм, а також застосування Стандартів і рекомендацій із забезпечення якості вищої освіти в Європейському просторі вищої освіти (ESG 2015). Після цього успішно пройшла тестування. За результатами конкурсу була включена в реєстр експертів з акредитації освітніх програм 033 Філософія, який затверджено Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Бажаємо Катерині Гончаренко подальших успіхів у її роботі як експерта з акредитації освітніх програм та сподіваємось на подальший розвиток філософської освіти і науки України.

Більше про кафедру філософії

Навчально-науковий інститут філософії та освітньої політики також здійснює набір на навчання з філософії з таких програм:

БАКАЛАВР ФІЛОСОФІЇ

ОНП «Теоретична та практична філософія» (033 Філософія)

🌐  Сайт для абітурієнтів: https://www.vstup.nnifop.udu.edu.ua/

Більше про події нашого інституту у соцмережах FacebookTelegram, InstagramYouTube