Події та оголошення

У рамках номінації «Фото» ХХІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «ПресВесна» на Дніпрових схилах» (ПОЛОЖЕННЯ про Міжнародний медіафестиваль-конкурс «ПресВесна на Дніпрових схилах») проходить серія лекцій та майстер-класів для молодих фотографів, які організовує старший викладач кафедри філософської антропології, філософії культури та культурології Ворожейкін Євген.

У рамках партнерства між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Київським Палацом дітей та юнацтва, старший викладач кафедри філософської антропології, філософії культури та культурології, кандидат філософських наук Ворожейкін Євген веде гуртки «Режисер монтажу» та «Відеограф», які дозволяють студентам отримувати нові професійні знання та навичка, а також відвідувати цікаві події.

1 березня 2024 року студентка І курсу спеціальності "Культурологія" Пелагія Курбанова виступила на студентській науковій конференції  з етики та політичної філософії "Чому ми маємо піклуватися?". Захід відбувся на філософському факультеті Університету Пардубіце (Чехія). Це велика честь для Пелагії та всієї нашої спільноти, адже засвідчує високу якість підготовки викладачами Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики та фаховий потенціал наших здобувачів освіти. Для участі у конференції студенткою були подані тези, які пройшли відбір, тому організаторами було призначено грант, який покрив витрати на проїзд на проживання.

Здобувачі освіти другого року навчання бакалаврату спеціальності "Культурологія" розпочали навчальну практику в авторитетнішій театральній майстерні у центрі Києва – "Сузір'я" Під керівництвом Народного артиста України та доцента кафедри філософської антропології, філософії культури та культурології  Анатолія Гнатюка, здійснено посилення практичної підготовки майбутніх фахівців у сфері культури. Наші студентита студентки матимуть честь спілкуватися з визнаними майстрами українського театру та кіно, вивчати педагогічні аспекти підготовки митців та працювати над рецензіями.

19 лютого 2024 року відбулось відкриття зимової школи "Культурні, мовні, літературні, мистецькі, історичні, журналістські аспекти російсько-української війни", де делегація Драгомановського університету познайомились з колегами з Волинського національного університету імені Лесі Українки, Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Запорізького національного університету, Державного податкового університету.  Перша зустріч всіх учасників Зимової школи відбулась в Ужгородському національному університеті.

З весняного семестру 2023/2024 року до нашої спільноти долучилась відома радіоведуча та кандидат культурології Ольга Вернигоренко. Викладаючи такі цікаві дисципліни, як "Артжурналістика", "Арткритика" та "Українська культура", пані Ольга сприятиме розкриттю та розвитку творчого потенціалу студентів спеціальності "Філософія" та "Культурологія". Запрошуємо всіх на унікальні лекції, які розкриють нові можливості для самовираження та вивчення культури!

Якщо Ви шукаєте незабутніх пригод, цікавого дозвілля та нових знань про культуру та спеціальність Культурологія, хутчіш реєструйтеся на захоплюючу екскурсію від кафедри філософської антропології, філософії культури та культурології!

Це не звичайна прогулянка, а справжня подорож у світ культури. Ви дізнаєтесь цікаві факти про історію та сучасність нашого університету, познайомитесь із викладачами та студентами кафедри, відвідаєте навчальні аудиторії та розкриєте таємниці життя культуролога!

13-го лютого в славетному Будинку кіно відбулась зустріч директора Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики, доцента, культуролога Сергія Русакова, декана Факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського професора Василя Федоришина з головою Національної спілки кінематографістів України Сергієм Борденюком. Метою зустрічі стало обговорення планів та ініціатив, спрямованих на відзначення ювілею видатного режисера Сергія Параджанова. Завдяки спільним зусиллям провідних теоретиків та практиків у сфері культури та мистецтва, планується реалізація культурологічно-освітніх заходів, що відзначать внесок великого митця у світовий кінематограф.

8 лютого, студенти спеціальностей "Культурологія" та "Філософія" влаштували справжнє свято для своєї творчої душі, відвідавши улюблену театральну сцену в центрі столиці - театр Cult. Того вечора на сцені відбулася демонстрація комедії "В боксі одні жінки", автором якої є відомий драматург Богдан Гнатюк.

Минулого тижня студенти опинились в центрі театрального життя Києва, ставши глядачами вистави "Зіграємо?" у театрі Cult. Цей захід стає не просто театральним вечором, який приємно вразив присутніх, а й джерелом для розмірковувань та подальших обговорень на заняттях.

22 грудня студенти IV курсу спеціальності «Культурологія» вдало захистили свої курсові роботи. Креативність, глибокий аналіз та вміння публічних виступів — це ті якості, які були визначальними для успішного захисту курсової роботи. Вітаємо наших талановитих студентів з високими досягненнями та бажаємо подальших творчих звершень у світі культурології!

Сторінка 1 із 4