Студентська газета "CultWaves"

Перед тим як ви прочитаєте  нашу газету, ми, як редактори, хотіли б сказати пару слів.

Нам цікаво висловлювати свої думки, висвітлювати цікаві факти, розширювати свій світогляд, розповідати історії, ділитися цим з іншими.

Нас зацікавив процес створення цього проекту, подальший розвиток нас та наших майбутніх читачів.

Почнемо з того, що ми хотіли відродити традицію нашого факультету (Навчально-науковий інститут філософії та освітньої політики) - студентську газету, яка випускалася з 2005 року.

Протягом створення газети, ми зіштовхнулись з цікавими челенджами: пошук якісної інформації, спілкування з різними людьми, вирішення неможливих, на перший погляд, завдань та цікавий досвід створення власного проекту з нуля.

Чуріна Дар’я (головний редактор) та Марченко Вероніка (редактор)

CultWaves1 1

Завантажити № 1