Органи студентського самоврядування

СТУДЕНТСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ

Голова – Скороход Анастасія,

студентка 4курсу спеціальності «Культурологія».

Анастасія Скороход фото

Вітаю, я, Скороход Анастасія, є головою студентського парламенту ННІ ФОП і паралельно – студенткою 4 курсу спеціальності  «Культурологія». На своїй посаді я виконую представницьку роль студентського парламенту нашого інституту і здійснюю організаційне керівництво органами студентського самоврядування. До сфери моєї діяльності входить допомога студентам Інституту у питаннях адміністративного характеру. Ви завжди можете звернутися до мене з питаннями щодо управлінських рішень адміністрації, а також із пропозиціями реалізації ваших  ініціатив. Голова студпарламенту інституту  – це представник студентства цього інституту, а тому захист ваших прав і переконань є моєю  прерогативою.

Заступниця голови – Слюсар Марія,

студентка 2 курсу спеціальності «Культурологія»

Глушкова Софія

Заступницею голови студентського парламенту є Слюсар Марія, – студентка 2 курсу спеціальності «Культурологія».

У разі моєї відсутності, заступниця голови студпарламенту має право виконувати повноваження голови. Наразі Марія активно допомагає мені зі справами факультету, а також інформує студентів про позанавчальні заходи та цікаві івенти.

Ви завжди можете звернутися до нас з Марією із питаннями щодо управлінських рішень адміністрації, а також із пропозиціями реалізації ваших ініціатив в рамках факультету.

Ми із Марією, як очільниці студпарламенту ННІ ФОП виступаємо представницями інтересів студентів нашого Інституту, а тому захист їх прав та інтересів студентів та студенток є нашою прерогативою.

СТУДЕНТСЬКИЙ ПРОФКОМ

Голова – Глушкова Софія,

студентка 1 курсу спеціальності «Філософія».

Глушкова Софія

Глушкова Софіяочільниця профкому Інституту, студентка 2 курсу спеціальності «Філософія».

Профком – це об’єднана організація співробітників та студентів Університету, що захищає та представляє соціальні права студентів.

До повноважень профкому належать такі питання: допомога з поселенням в гуртожиток; ознайомлення студентів з механізмом встановлення та нарахування стипендії, своєчасне інформування про це студентів; допомога в оформленні соціальних стипендій; оформлення студентських/проїзних квитків; переведення на бюджетні місця за пільгами; допомога в отриманні фінансової допомоги членами/членкинями профспілкової організації у разі настання складних життєвих ситуацій/гострих потреб.

Заступниця голови профкому – Валерія Пономаренко,

студентка 2 курсу спеціальності «Філософія»

Валерія Пономаренко

Валерія Пономаренкозаступниця очільниці профкому Інституту, студентка 1 курсу спеціальності «Філософія», одна з членкинь стипендіальної комісії.

Валерія допомагає розподілити навантаження та допомагає в комунікації та обробці отриманих студентських запитів.

Ви можете звернутися до нас з будь-яким зі згаданих вище запитів, ми будемо раді проконсультувати і допомогти!

Завдяки вступу до профспілкової організації у Вас є можливість отримати соціальний захист та фінансову допомогу.

НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ ІМЕНІ ГРИГОРІЯ ВОЛИНКИ

Голова НТСА – Корицький Ярослав Броніславович,

аспірант 1 курсу спеціальності «Релігієзнавство»

Корицький Ярослав Броніславович аспірант кафедри богослов’я та релігієзнавства Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики УДУ імені Михайла Драгоманова. Тема дисертації: «Церква і проблеми екології в воєнний період».

Програмні завдання :

• сприяння формуванню умов для розкриття наукового і творчого потенціалу студентів та аспірантів в Навчально-науковому інституті філософії та освітньої політики;
  • підтримка, захист прав та інтересів членів Наукового товариства;
  • участь в організації наукових та культурно-освітніх заходів, реалізації міжнародних проєктів та грантових проєктів;
  • пошук і підтримка талановитих дослідників серед студентів, аспірантів надання їм усебічної підтримки;
  • сприяння формуванню особистості дослідника, сучасного вченого з широким науковим світоглядом;
  • налагодження і розвиток міжвузівського і міжнародного наукового і культурного співробітництва;
  • інформаційна та видавнича діяльність, підвищення публікаційної активності серед студентів та аспірантів
  • відновлення наукових традицій в Навчально-науковому інституті філософії та освітньої політики: проведення Фестивалю релігійного мистецтва, Міжнародної конференції «Протір гуманітарної комунікації, Тижня мистецтв;
  • Дотримання норм академічної доброчесності, наукової етики, запобігання корупції.